Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 10.06.2011 КОЛИ ВІК - НЕ ЗАВАДА

Творчій, художньо обдарованій людині Василю Івановичу Шлапаку, який народився в с.Досін, днями минуло сімдесят років. Жителі нашого району знають ювіляра як талановитого художника-скульптора, оформлювача багатьох православних церковних храмів і просто працелюбну, небайдужу до рідної землі та історії людину.
     В.І.Шлапак - цінитель картин, музичних творів, цікавий і ерудований співрозмовник. А ще він - знавець скульптурної справи. Його статті часто публікуються в «Трудівнику Полісся», в яких він ревно виступає за охорону природи, примноження історичних цінностей. Василь Іванович - автор багатьох скульптур, серед яких найдорожчі йому - скульптури Т.Г.Шевченка і воїнів-переможців Великої Вітчизняної війни. Одне слово, В.І.Шлапак – людина, яка заслуговує на подяку і шану всіх славутчан. Працюючи в художньо-оформлювальній майстерні, йому довелось займатися чеканкою, мозаїкою і найбільше – скульптурою. З особливим трепетом скажу, що Василь Іванович – ще й знаний іконописець і, як він каже сам, біля тридцяти років його життя пройшло під куполами святих православних храмів як в Україні, так і Росії. З бригадою працівників-оформлювачів вони розписали більше 20 храмів і церков.
     Найбільшим багатством у своєму житті В.І.Шлапак вважає наявність добрих друзів у мистецтві та повсякденному житті. Його гордістю є внучка Анна Шлапак, яка в минулому році зайняла перше місце і стала лауреатом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу естрадної пісні. А ще Василь Іванович радий тим, що зумів у своєму житті здійснити дитячу мрію й став художником-живописцем.
     Міцного здоров’я, творчих успіхів і снаги в нових починаннях, дорогий земляче!
     Петро БОНДАРУК, м.Славута.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік