Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.06.2011 НА ДОБРОТІ ТРИМАЄТЬСЯ СВІТ

Цьогоріч всеукраїнський місячник Червоного Хреста проходив під гаслом «Відкрий волонтера в собі» або «Людина починається з добра» - адже волонтери дуже потрібні суспільству, особливо його соціально вразливій частині. Фахівці стверджують, що за волонтерським рухом – майбутнє. Ця діяльність дозволяє людині, кардинально не змінюючи свого життя, заповнити його важливим гуманістичним елементом: реалізацією почуття особливої громадянсь-кої відповідальності.
     На жаль, люди часто байдуже проходять повз чуже горе і біду, вдаючи, що це їх зовсім не стосується. Але так чинить лише той, хто забуває про непередбачуваність життя, адже на все воля Господа. Червоний Хрест прагне на національному та міжнародному рівнях запобігати людським стражданням, захищати людську гідність. Товариство будує свою роботу в напрямку сприяння місцевій владі у вирішенні гуманітарних питань за програмами «Патронажна сестра», «Розшук», «Червоний Хрест проти туберкульозу та СНІДу», «Перша допомога», створення недоторканних запасів на випадок надзвичайних ситуацій.
     Від Червоного Хреста щорічно отримують допомогу (у її різних видах) до 500-600 славутчан. Всі благодійні заходи проводяться за рахунок розповсюдження благодійної марки та спонсорської допомоги. А ще традиційно у квітні організовується місячник Червоного Хреста з метою залучення коштів, продуктів харчування, одягу, засобів гігієни та ліків. Щирими благодійниками зарекомендували себе колективи солодового заводу (генеральний директор М.І.Дубіна), ВП ХАЕС (М.С.Панащенко), корпорації «Інсеко» (С.В.Панчук), фірми «Ювента» (І.М.Чиж), Славутського хлібзаводу (І.В.Панчук). Відгукнулись на наш заклик магазини «Ювелірний світ», «Бакалія», «Либідь», «Рута», «Едем», «Кентавр», «Ольвія» та інші, а також приватні підприємці О.Миклуш, Т.Лукащук, М.Лазаренко, А.Могильницький, П.Кротюк, Г.Марчук, Л.Пінзюра, В.Недашківський та багато-багато інших.
     Звичайно, це неповний перелік славутських добродіїв. На таких милосердних і щедрих людях, небайдужих до чужого горя, й тримається світ.
     Катерина ДЕРЕВ’ЯНКО,
     голова Славутської організації Товариства.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік