Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 09.06.2011 ПРО НАС, ЖІНОК

Ось почула одну історію, і зразу ж рука потяглась писати…
     Почну з основного. Зустрічаються дві людини – хлопець і дівчина. Зустрічаються дві долі, і виникає бажання бути все життя разом із тим, кого ти шукав, - й присягають на вірність. Створюється сім’я, з’являються діти. Життя йде, сім’я радіє та живе.
     І ось настає момент, коли ти з коханої, люблячої стаєш раптом своєму чоловікові ненависною. І стільки бруду ллється на твою голову, образ, принизливих слів, навіть рукоприкладства, що жах бере. Чому ж ми, жінки, смиренно терпимо оці знущання? Думаємо, напевно, що ж ми варті без чоловіків, а діти - без батька? І роками терпимо образи, пиятики, зради. Правда, є й такі жінки, що чоловіки від них терплять образи, зради, знущання… Але частіше страждають саме жінки.
     Не раз собі думаю: чому так?! Жінка гарна, має вищу освіту, господиня - хоч куди, діти - розумники і чоловік інтелектом на людях не відстає. А вдома – це монстр, який любить чарочку, у спілкування з дружиною вкладає всю свою «майстерність кривослів’я». І сім’я оце все терпить, бо батько в сім’ї - і як без нього. І хто повірить, що він такий деспот у колі родини буває?
     А таких прикладів безліч. Жінки, звертаюсь до вас: чому ми втратили своє обличчя? Чому дозволяємо отак поводитись із собою? Давайте проаналізуємо своє життя і знайдемо відповідь на болючі питання: з якої причини людина, якій ви присвятили життя, свою агресію переносить в сім’ю на вас, а для чужої жінки знаходить слова «любима, найкраща, кохана»? Як часто ми чуємо: «Ти недостойна таких слів». Чому недостойна? Що прожито ціле життя з ним, одним чоловіком, що діти гарні, добрі, розумні, що як жінка своє «я» ви вкладали на олтар порядності? А чоловіки тим часом (у переважній більшості своїй!) бігають від однієї спідниці до іншої. Дружина ж усе це мусить терпіти і робити вигляд, що в родині все добре.
     Чому, чому, чому? На мою думку, коли маєш сім’ю, дітей, поважай дружину – бо це дитяча матір, а своє «я», «хочу», «буду» став на останній план. І коли наші чоловіки це зрозуміють, то й сім’ї міцні стануть, і діти будуть добрішими.
     А закінчити свій лист хочу словами з пісні: «Дарите женщине цветы, дарите женщине улыбку, дарите женщине любовь…».
     Тамара ГОВОРКОВА, с.Улашанівка.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік