Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 04.06.2011 ЗАПИТАНЬ ВИЯВИЛОСЯ НЕБАГАТО

Без звичного напруження пройшла минулого вівторка пряма телефонна лінія «Запитай у влади» з головою районної державної адміністрації Олегом Несеном. Чи то у людей закінчилися всі проблеми й немає потреби турбувати очільника району, чи не дають сидіти вдома біля слухавки польові та городні роботи, бо ж пора за вікном яка!.. Мабуть, ближче до істини друге припущення – тож Олег Анатолійович дав доручення організувати наступне заочне спілкування зі славутчанами десь у вересні-жовтні, після збирання врожаїв.
     Але й запланована година не минула марно. Дієву підтримку від керівника району отримала мешканка Славути Тамара Комар. У її схвильованому монолозі йшлося про автобусну зупинку в районі вулиць О.Гончара, Михайлова та Кузнєцова, а також про рух автобуса, який не у всьому задовольняє тамтешніх жителів. А ще турбує їх неналежний стан дороги. «Вам її прогрейдерують, - пообіцяв О.Несен. – Ось я зв’яжусь з «Інсеко» та міською інспекцією із благоустрою й спільними зусиллями залагодимо вашу проблему».
     Так і сталося: свої слова очільник РДА підтвердив діями. На жаль, не в його компетенції було ось так відразу посприяти проханню Анатолія Дячука із Ганнополя, дружина котрого народила і виховала п’ятеро дітей, за що отримала почесне державне звання Матері-героїні. То коли ж вручатимуть посвідчення? - цікавиться чоловік. Все буде організовано на належному рівні, а про строки повідомлять: такою була відповідь.
     Зателефонувала, аби поговорити «про життя», Ольга Лук’янівна Завішальна із Дякова. Стареньку, інваліда І групи, планують поселити в Старокривниський будинок-інтернат для людей похилого віку, то жінка, звісно, переживає, як воно буде…
     В перерві між дзвінками Олег Анатолійович, на прохання присутніх на прямій лінії мас-медійників, коротко охарактеризував ті основоположні напрямки, куди нині першочергово направляються зусилля районної влади. Це організоване проведення громадських слухань з приводу добудови 3 і 4 блоків Хмельницької АЕС; клопоти з організації оздоровчої кампанії для учнівської юні та тризмінної (а можливо, буде й четверта зміна) роботи стаціонарного дитячого табору «Голубі озера Славутчини»; в сільськогосподарській галузі - догляд за культурами (зокрема, буряками, яких посіяли найбільше в області!), заготівля кормів, підготовка до збирання врожаю-2011. Не знімається питання й щодо Романінського цегельного та Ганнопільського спиртового заводів: їхнє банкрутство негативно позначається на усіх районних показниках. Ще не всі варіанти випробувані, тож вихід треба шукати, переконаний глава райдер-жадміністрації.
     На прямій лінії побувала Валентина ЗАВАДСЬКА. Фото авторки.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік