Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 04.06.2011 ДЕРЖАВНІ СОЦІАЛЬНІ ДОПОМОГИ

Із 8.04.2011р. набрав чинності Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інвалідам», згідно з якими передбачається:
     призначення надбавки за догляд дітей-інвалідів особам, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, у зв’язку з вагітністю та пологами, без збереження заробітної плати, у разі якщо дитина-інвалід потребує домашнього догляду, за умови фактичного догляду за нею;
     призначення надбавки на догляд за одинокими інвалідами з дитинства ІІ-ІІІ груп, які потребують постійного стороннього догляду на підставі довідок, що видаються лікарсько-консультативними комісіями лікувально-профілактичного закладу;
     виплата допомоги на поховання у разі смерті інваліда з дитинства та дитини-інваліда - відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства або дітям-інвалідам» чи інших нормативно-правових актів за вибором члена його сім’ї або особи, яка здійснила поховання.
     З метою посилення адресної державної соціальної допомоги, яка надається малозабезпеченим сім’ям, та покращання соціального захисту малозабезпечених сімей, зазначеним законом внесено зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» і доповнено склад малозабезпеченої сім’ї жінкою та чоловіком, які проживають однією сім’єю, не перебуваючи у шлюбі, але мають спільних дітей. При цьому до складу такої сім’ї включаються, незалежно від місця проживання (перебування) або реєстрації, діти, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації - до досягнення двадцяти трьох років - і не мають власних сімей.
     Крім цього, законом збільшено розмір рівня забезпечення прожиткового мінімуму для кожної дитини-інваліда, яка входить до складу малозабезпеченої сім’ї, з 10 до 20 відсотків.
     П. Козелець, начальник управління.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік