Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 НА СЕСІЙНОМУ ЗАСІДАННІ

27 квітня відбулося пленарне засідання VII сесії Славутської міської ради. Перше питання порядку денного стосувалося виконання бюджету міста за перший квартал цього року
     Перед присутніми звітував перший заступник міського голови Сергій Микульський:
     - Податкові надходження до бюджету забезпечено на 23,5% від затвердженого на 2011 рік плану надходжень, а точніше: податок із доходів фізичних осіб – 22,5% від затвердженого плану надходжень, плата за землю – 27,7%, місцеві податки і збори – 68%, неподаткові надходження – 20,4%; надходження від орендної плати становить 15,1%, інші надходження склали 26,7% від запланованого. На 31,8% виконані власні надходження по бюджетних установах. У підсумку загальне число дохідної частини виконане на 20,4% і становить 1557691грн. Що ж до видатків, то органи державного управління профінансовані на 24,7% від запланованого на рік, освіта - 28,5%, соціальний захист - 25,13%, житлово-комунальне господарство - 41,1%, галузь культури - 24,75%. Сумарне число коштів, витрачених на фінансування різних галузей міста, становить 25,65% від річного плану.
     Також Сергій Володимирович доповів про використання коштів цільового фонду в першому кварталі поточного року, а саме: на поточний ремонт житлового фонду, капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць міста та інше використано 237970грн, а профінансовано вказані об’єкти на суму 221831грн.
     Під час засідання депутати розглянули питання щодо погодження розміщення ядерних установок В-392 – енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС. Розповіла про це детальніше заступник міського голови Галина Фурманчук:
     - Як відомо, 11 травня були проведені громадські слухання, за результатами яких були прийняті звернення до депутатів Славутської міської ради. Крім цього, при підготовці звернення була проведена значна робота: працювала громадська приймальня, а отже, пропозиції громадян, які надходили, були враховані при підготовці цього звернення. Депутатами погоджено розміщення ядерних установок типу В-392 – енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС - за умови врахування Верховною Радою України пропозицій, визна-чених у зверненні учасників громадських слухань та їх включення до Закону «Про розміщення, проектування, будівництво ядерних установок – енергоблоків №3 і №4 Хмельницької атомної електростанції».
     На сесії депутати одноголосно прийняли рішення про затвердження Вікторії Леонтіївни Крутої на посаду керуючого справами виконавчого комітету міської ради.
     Розглядалися на сесійному засіданні й гуманітарні питання. Одним із пунктів порядку денного була Програма із забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД у місті на 2011-2013 роки, про яку доповів заступник головного лікаря Славутської ЦРЛ Ярослав Пузич:
     - Виконання заходів міської Програми дасть змогу охопити медичними послугами з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу 60 відсотків представників груп ризику; забезпечити навчання учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста за програмами формування здорового способу життя і профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу; забезпечити антиретровірусною терапією не менш 80 відсотків хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД в місті, які її потребують; забезпечити раннє виявлення випадків інфікування дітей, народжених ВІЛ-інфікованими матерями, та знизити рівень передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини; удосконалити систему добровільного консультування і тестування для діагностики хвороби на початкових стадіях тощо.
     Також на голосування виносився проект рішення, що стосувався Програми соціально-психологічної реабілітації та адаптації дітей, молоді, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Програма ставить на меті залучення медичних працівників та психологів для надання соціально-медичних і психологічних послуг соціально незахищеним верствам населення, придбання приміщення під реабілітаційний центр для алко- та наркозалежної молоді, проведення анкетування, соцопитування серед молоді міста, виготовлення інформаційно-просвітницьких матеріалів, проведення міських акцій з пропаганди здорового способу життя, профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, організація проходження медобстеження та відправлення в реабілітаційні центри молодих людей, які знаходяться в кризовій ситуації, проведення літніх зборів (організація таборів) для волонтерів та молоді «Молодь – за здоровий спосіб життя», оздоровлення та реабілітація дітей із сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах.
     На порядку денному розглядалося клопотання зборів трудового колективу КП «Редакція газети «Трудівник Полісся» щодо внесення змін до Статуту комунального підприємства «Редакція газети «Трудівник Полісся». Було вирішено залишити Статут комунального підприємства «Редакція газети «Трудівник Полісся», затверджений на спільному пленарному засіданні Славутської міської ради та Славутської районної ради в редакції від 27 березня 2008 року, без змін, оскільки він повною мірою відповідає нормам чинного законодавства України.
     По ходу розгляду даного питання було також заслухано інформацію начальника фінансового управління міськвиконкому Ю.Долішної, яка зазначила, що редактором газети “Трудівник Полісся” було попередньо відмовлено представникам виконавчого комітету Славутської міської ради (яка є співзасновником газети) щодо надання повної інформації про фінансово-господарську діяльність КП “Редакція газети “Трудівник Полісся”, збитки якого складають за І квартал близько 134 тисяч гривень. На підставі цього депутатами міської ради було вирішено доручити фінансовому управлінню підготувати звернення до начальника контрольно-ревізійного відділу в Сла- вутському районі та м.Славута і Нетішин щодо проведення перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Редакція газети «Трудівник Полісся» у порядку, визначеному чинним законодавством.
     Також на порядку денному сесії до складу редакційної колегії КП «Редакція газети «Трудівник Полісся» було введено та затверджено наступних осіб: Г.Фурманчук (заступника міського голови), Р.Бачинського (радника міського голови), Л.Чумак (начальника управління інформаційного забезпечення та внутрішньої політики), В.Завадську (кореспондента КП «Редакція газети «Трудівник Полісся»), В.Колодніцького (заступника голови Славутської райдержадміністрації), С.Дзюнь (керівника апарату Славутської райдержадміністрації), П.Притуляка (заступника голови Славутської районної ради), А.Коломієць (завідуючу організаційним відділом Славутської районної ради).
     Крім вищезазначеного, на сесійному засіданні були розглянуті земельні питання, а також питання щодо внесення змін до додатка 1 рішення міської ради від 4.12.2009р. №7-37/2009 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», внесення змін до складу виконавчого комітету міської ради, про надання згоди на створення органів самоорганізації населення, надання дозволів на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на 2012 рік та ін.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік