Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 МАЙБУТНЄ СЛАВУТИ - У НАДІЙНИХ РУКАХ!

Ось і пролунав останній дзвоник – символ закінчення навчального року. Для більшості школярів це початок безтурботних літніх днів відпочинку, чого не скажеш про випускників. Попереду на них чекає довгий шлях нового дорослого життя.
     На честь закінчення школи для випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста було організоване загальноміське свято. Сонячного травне-вого вечора вітали молодих славутчан, випускників шкіл представники влади, вчителі, батьки, друзі та рідні. Святкову колону юних жителів міста, під музику муніципального духового оркестру, з вишитими рушниками зустрічали батьки.
     Хода прапороносців та мелодія Державного Гімну знаменували офіційний початок загальноміського свята випускників 2011 року. З цієї нагоди молодих славутчан привітав міський голова Василь Сидор:
     - Я гордий за наших випускників. Своїми успіхами у навчанні, творчими талантами та громадською активністю молоді славутчани прокладають стежину в краще майбутнє.
     Крім того, Василь Богданович закликав випускників цінувати та зберігати народні традиції, мову, а також пишатися тим, що вони українці. Міський голова висловив слова вдячності вчителям і творчим наставниками за віддані дітям знання та вміння, а також батькам за те, що вони належно виховують своїх дітей – достойних жителів нашого міста та громадян держави.
     Традиційним стало нагородження випускників за особливі успіхи у навчанні. Відзначали здібних славутчан начальник управління освіти виконавчого комітету, депутат обласної ради Валентина Сабінська та головний спеціаліст управління освіта Альбіна Жарова. Цьогоріч із рук місь-кого голови почесні медалі отримали 24 випускники.
     Також за активну участь у громадському житті школи і міста, здобуття призових місць на міських та обласних спортивних змаганнях і олімпіадах, творчих конкурсах 28 випускників шкіл були нагороджені відзнакою міського голови «Юна надія».
     Із гордістю привітав молодих випускників голова Комітету із фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, заслужений працівник освіти В’ячеслав Гамов, який побажав молодим славутчанам самоствердження, успіхів та здійснення усіх мрій.
     Того дня випускники висловили слова вдячності за підтримку, терпіння та розуміння своїм дорогим вчителям. А проводжали їх у доросле життя ба-тьки, вручивши запашний коро- вай...
     Завершальним етапом свята став традиційний випускний танець – вальс. У ньому закружляли молоді пари – гордість нашого міста та надія нашої кра-їни, прощаючись зі шкільним життям та вирушаючи назустріч новому життю. Щиро бажаємо вам, дорогі випускники, крокувати у майбутнє впевнено, ві-рити у свої сили, адже ви у нас – найкращі!
     О. ЛИСА, прес-секретар міськвиконкому.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік