Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 ВАСИЛЬ ЯДУХА: «ЛЮДИ ПОВИННІ ЗНАТИ КОНКРЕТНУ ЦІНУ НА МОЛОКО»

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час наради з питань агропромис- лового комплексу, де обговорювали стан заготівлі молока від населення та сільськогосподарських підприємств, цінову ситуацію на ринку моло- ка. «Керівництво області зацікавлене в тому, щоб розвивалися наші переробні підприє- мства, харчова промисловість, яка працює на економіку районів і області. Але ми хочемо, щоб всі розуміли, що ніхто, крім нас, не захистить наше населення. Тільки ми можемо піти назустріч, побачивши, що працівники села – наші батьки (які тримають корів) сподіваються, що ми будемо добросовісними в ставленні до них. Я борюся за нашу Хмельниччину і в першу чергу за її людей», - підкреслив Василь Ядуха, звертаючись до присутніх. Відтак, закликав конструктивно попрацювати і віднайти шляхи стабілізації ситуації.
     Очільник краю відзначив незадовільну роботу, яку проводить Асоціація молокопереробних підприємств області, адже нею так і не вироблена чітка концепція.
     «Кожен із нас має боротися за нашу Хмельниччину і працювати на її авторитет, робити все для того, аби усе, що виробляється на території краю, перероблялося на наших підприємствах. На превеликий жаль, у нас такого немає», - особливо підкреслив Василь Степанович. За І квартал населенням області вироблено 86 тисяч тонн молока – це більше до відповідного періоду минулого року. Продано на молокопереробні підприємства, в тому числі на переробні підприємства області, 31 тисячу тонн молока, а це - 70%. 30% молока вивезено за межі Хмельниччини.
     За словами голови адміністрації, настав час покінчити з інертністю влади на місцях, яка має брати участь у формуванні ціни, забезпеченні реалізації продукції в межах облас- ті. «Люди мають знати конкретну ціну!» підкреслив Василь Ядуха. Середня ціна в області на молоко, закуплене від населення, за станом на 6 травня становила 1,92грн – це 16 місце серед інших областей держави. Це краще, ніж було на 1 січня, тоді Хмельниччина перебувала на 21 місці. Найменша ціна в Славутському і Старокостянтинівському районах – 1,7-1,8 гривні за один літр молока 2 гатунку базисної жирності. Найбільше продано молока на молокопереробні підприємства області господарствами населення Ізяславського району (98%), Дунає- вецького і Старосинявського (92%), найменше – в Шепетівському (29), Городоцькому (30%), Волочиському і Чемеровецькому (31%). «Як ми маємо жити далі? Хто буде виплачувати людям пенсії, зарплати медикам і вчителям, які навчають і лікують наших дітей і онуків? Ми всі хочемо покращання життя вже сьогодні, а що ми зробили для того, щоб воно настало?» - запитував присутніх голова адміністрації. Що стосується закупівельної ціни на молоко, то, як висловив переконання губернатор, вона може бути вищою. Разом із тим, незрозумілою для Василя Степановича залишається ситуація, коли, для прик- ладу, Старокостянтинівський молокозавод у Полонському районі платить за один кілограм молока 1,9 гривні, а в Старокостянтинівському – 1,7 гривні.
     «Ніхто сьогодні не буде розподіляти зони, закріплені за переробним підприємством.111 Єдине важливо, щоб не було незрозумілої конкуренції між своїми: нам треба конкурувати з тими, хто приїжджає зі сторони і закупляє молоко. Має бути вироблена Асоціацією молокопереробних підприємств спільно з галузевим управлінням чітка межа цінової політики», - наголосив В.С.Яду-ха.
     За результатами наради да-но доручення голови ОДА щодо закріплення на території області ціни на молоко, не нижчої за середньоукраїнську, тоб- то – 2,08 гривні за літр. В області будуть створені відповідні групи, які допомагатимуть молокопереробним підприємст-вам знаходити шляхи підви- щення закупівельної ціни. Вирішено з метою захисту продавців молока, ефективного впливу на формування економічно обґрунтованої та прогнозованої ціни на нього у кожній сільській, селищній раді утворити асоціації (спілки) виробників молока та незалежні кооперативи. Слід завершити й укладання договорів між виробниками молока та переробними підприємствами (із зазначенням узгодженої ціни), що врегулює всі правові відносини між продавцем і покупцем молока. Окрім цього, на нараді наголошувалося: слід припинити заготівлю молока “з коліс” - пора створити в сільських поселеннях заготівельні пункти, обладнані лабораторіями з визначення якісних показників молока і холодильними установками.
     За матеріалами
     прес-служби ОДА.


  коментарі: 1

Справедливість : В.Ядуха: "Вирішено з метою захисту продавців молока, ефективного впливу на формування економічно обґрунтованої та прогнозованої ціни на нього у кожній сільській, селищній раді утворити асоціації (спілки) виробників молока та незалежні кооперативи"..... Василю Степановичу! Не від Бога ви, а не од світу цього!  (написано 08.06.2011 в 14:46 з адреси:  194.44.166.202)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 8 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік