Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 04.06.2011 ЗАРПЛАТА МАЄ БУТИ ЛЕГАЛІЗОВАНОЮ

Сьогоднішні відносини між роботодавцями та працівниками часто не відповідають нормам чинного законодавства, бо не секрет, що для більшості громадян виплата зарплати відбувається в «конвертах». Йдеться про неофіційні трудові відносини - інакше кажучи, з працівником не укладається трудовий договір, не реєструються трудові відносини у відповідних органах, а зарплата видається за домовленістю.
     Основними причинами вищезазначеного явища, очевидно, є бажання отримати більші прибутки або просто відсутність елементарної ку-льтури ведення бізнесу. Утім, врешті-решт, від нелегальної зайнятості та зарплати «в конвертах» страждають як роботодавці, так і працівники.
     Ось чому проблема легалізації праці залишається наразі актуальною. Ця робота особливої ваги набрала нині, коли гостро стоїть питання наповнення бюджету. Робо-ча група зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати району працює у напрямку викриття нелегальної найманої праці, виплати заробітної плати в «конвертах» та нижче мінімального розміру, що заборонено законом.
     Так, в поточному році пре- дставниками робочої групи проведено 95 перевірок. За їх результатом в діяль- ності окремих 111 приватних під-111 приємців вияв-11 лені порушення11 чинного законода-вства. Так, в магазинах «Троянда» с.Голики (приватний підприємець Конченко Н.В.), «Гуртовня» с.Ганнопіль (Онищук О.І.), «Више-нька» та «Ранок» с.Миньківці (Паховчишина Л.Д.), «Продовольчі товари» с.Миньківці (Дудар В.Я.) продавці працювали без оформлення належним чином трудових від- носин.
     За результатом перевірок державним інспектором пра-ці ТДІП у Хмельницькій області складені акти, які пе- редані в міжрайонну прокуратуру. Як стало відомо, після перевірок вищезазначені суб’єкти підприємницької діяльності уклали з найманими працівниками 5 трудових договорів, які зареєстровані в міськрайонному центрі зайнятості.
     Чи варто сьогодні пояснювати, що для будь-кого з нас достойний заробіток - це ва- жлива складова нашого жит-тя? Для багатьох зарплата є єдиним джерелом доходу, якого мусить вистачити і на оплату комунальних послуг, і на купівлю продуктів харчування, ліків, і проїзд у транспорті . Не говоримо вже про соціальний захист людей - лікування, оздоровлення тощо.
     Ось чому всі ми повинні навчитися працювати і заробляти легально. Бо нам із вами, шановні читачі, вирішувати, що є головнішим: жити сьогоденням або мати впевненість у завтрашньому дні, забезпечуючи своїм родинам добробут і спокій, отримувати певні соціальні гарантії.
     Хочу насамкінець звернутися до роботодавців: закликаємо вас зробити крок назустріч суспільству - легалізувати зайнятість населення та відмовитись від зарплати «в конвертах». Це допоможе зняти, по-перше, соціальну напругу, а по-друге, дозволить громадянам отримати реальну соці- альну підтримку.
     М. ШАБАСЮК,
     головний спеціаліст.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 3 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік