Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 ЗАРПЛАТА МАЄ БУТИ ЛЕГАЛІЗОВАНОЮ

Сьогоднішні відносини між роботодавцями та працівниками часто не відповідають нормам чинного законодавства, бо не секрет, що для більшості громадян виплата зарплати відбувається в «конвертах». Йдеться про неофіційні трудові відносини - інакше кажучи, з працівником не укладається трудовий договір, не реєструються трудові відносини у відповідних органах, а зарплата видається за домовленістю.
     Основними причинами вищезазначеного явища, очевидно, є бажання отримати більші прибутки або просто відсутність елементарної ку-льтури ведення бізнесу. Утім, врешті-решт, від нелегальної зайнятості та зарплати «в конвертах» страждають як роботодавці, так і працівники.
     Ось чому проблема легалізації праці залишається наразі актуальною. Ця робота особливої ваги набрала нині, коли гостро стоїть питання наповнення бюджету. Робо-ча група зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати району працює у напрямку викриття нелегальної найманої праці, виплати заробітної плати в «конвертах» та нижче мінімального розміру, що заборонено законом.
     Так, в поточному році пре- дставниками робочої групи проведено 95 перевірок. За їх результатом в діяль- ності окремих 111 приватних під-111 приємців вияв-11 лені порушення11 чинного законода-вства. Так, в магазинах «Троянда» с.Голики (приватний підприємець Конченко Н.В.), «Гуртовня» с.Ганнопіль (Онищук О.І.), «Више-нька» та «Ранок» с.Миньківці (Паховчишина Л.Д.), «Продовольчі товари» с.Миньківці (Дудар В.Я.) продавці працювали без оформлення належним чином трудових від- носин.
     За результатом перевірок державним інспектором пра-ці ТДІП у Хмельницькій області складені акти, які пе- редані в міжрайонну прокуратуру. Як стало відомо, після перевірок вищезазначені суб’єкти підприємницької діяльності уклали з найманими працівниками 5 трудових договорів, які зареєстровані в міськрайонному центрі зайнятості.
     Чи варто сьогодні пояснювати, що для будь-кого з нас достойний заробіток - це ва- жлива складова нашого жит-тя? Для багатьох зарплата є єдиним джерелом доходу, якого мусить вистачити і на оплату комунальних послуг, і на купівлю продуктів харчування, ліків, і проїзд у транспорті . Не говоримо вже про соціальний захист людей - лікування, оздоровлення тощо.
     Ось чому всі ми повинні навчитися працювати і заробляти легально. Бо нам із вами, шановні читачі, вирішувати, що є головнішим: жити сьогоденням або мати впевненість у завтрашньому дні, забезпечуючи своїм родинам добробут і спокій, отримувати певні соціальні гарантії.
     Хочу насамкінець звернутися до роботодавців: закликаємо вас зробити крок назустріч суспільству - легалізувати зайнятість населення та відмовитись від зарплати «в конвертах». Це допоможе зняти, по-перше, соціальну напругу, а по-друге, дозволить громадянам отримати реальну соці- альну підтримку.
     М. ШАБАСЮК,
     головний спеціаліст.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік