Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 В ЦЕНТРІ УВАГИ – ДІТИ

Думається, не випадково два питання розширеного засідання колегії районної державної адміністрації, що пройшло минулого четвер-га під головуванням очільника РДА Олега Несена, були пов’язані із дитячою проблематикою: йшлося про організацію цьогорічних оздоровлення та відпочинку учнівської юні Славутчини, забезпечення у районі прав та інтересів дітей. Також, згідно із порядком денним, на колегії мовилось про безперешкодний доступ осіб із обмеженими фізичними мо-жливостями до об’єктів громадського призначення та було підбито підсумки опалювального сезону 2010-2011рр. й відповідно окрес- лено підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфе- ри до роботи в зимових умовах 2011-2012 років.
     Було про що звітувати заступникові голови РДА Василю Колодніцькому, адже Славутський район за кількістю оздоровлених дітей (3272 учні, тобто 87,3% від загальної кількості) минулоріч посів 4 місце серед районів Хмельниччини (у 2009-му ми були шостими). Злагоджена робота всіх наших установ та організацій під час оздоровчої компанії-2010 була відзначена обласною держад- міністрацією.
     І ось закінчився черговий навчальний рік, стартує лі-то. Впродовж оздоровчої ка-мпанії-2011 на Славутчині функціонуватимуть 36 пришкільних таборів та стаціонарний табір у Стриганах «Голубі озера Славутчини», в яких планується оздоровити 3250 дітей (93,5% від загальної кількості учнів району). Зміна у пришкільних таборах триватиме 14 днів, впродовж яких будуть створені належні умови для відпочинку дітей завдяки належному харчуванню, заздалегідь розробленим культур- но-масовим та спортивним заходам.
     На базі Малоскнитського та Улашанівського нвк створюються наметові містечка, а у Берездівській районній дитячо-юнацькій спортивній школі формується профі-льна зміна спортивно-туристичного напрямку. В «Голубих озерах Славутчини» намічено оздоровити 150 дітей пільгових категорій: цьогоріч вперше планується організація четвертої зміни для учнівської юні зі Славути та сусідніх районів. На зміцнення матеріально-технічної бази табору (ремонт приміщень, заміну огорожі, облаштування внутрішніх туалетів, закупівлю посудомиючої машини тощо) виділено 195 тисяч гривень, з них 99 тисяч – кошти зони спостереження ХАЕС.
     Всього ж, за попередніми даними, із різних джерел фінансування цьогоріч на дитячу оздоровчу кампанію бу- де використано 630тис. грн (майже на 300 тисяч більше минулорічного фінансуван- ня). Отож можна небезпідставно сподіватись, що вона не лише ні в чому не поступатиметься, а й перевершить за позитивним резуль- татом минулорічну. Про по- вну готовність колективу педагогів і вихователів говорила на колегії директор «Голубих озер Славутчини» Валентина Яремчук; позитивно щодо всіх таборів були настроєні пожежний та санітарний нагляди…
     Валентина ЗАВАДСЬКА.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 2 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік