Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 КУДИ І ЯК НАС ПЕРЕСЕЛЯЛИ

...Мало не кинув кермо водій таксі в Києві, коли почув від мене, що мою сім’ю із Прип’яті у 1986р. переселили в місто енергетиків Хмельницької АЕС. Ще півгодини він не міг оговтатись та змиритися з тим, що саме з атомної - і знову в нове пекло.
     Але не всім відомо, чому саме нас, молодих, направляли на такі будови та вручали ордери на житло майже примусово. Щоправда, дехто встиг отримати їх в інших областях та райцентрах. А після того, як змінили міністра Міненерго, відразу поступила нова вказівка. Виявляється, не було сенсу відпускати людей з цієї галузі, тим паче, що середній вік мешканців м.Прип’ять становив лише 26 років.
     Ця маніпуляція мені нагадала військові комісаріати, які також до 1991-го вирішували долю призовників, і сперечатись було марно, адже ти був ніхто!
     Так от після мирної евакуації нас забезпечили житлом в Нетішині та виплатили компенсацію в середньому по 10тис. руб. на сім’ю. 25 років тому це були, як ми знаємо, великі гроші для простих громадян.
     І хоча ми були вже налякані ядерною аварією на 4-му енергоблоці ЧАЕС, на Хмельницькій про це не думалось. Тільки за одного постачання продовольчих продуктів у цьому сусідньому місті варто було жити і працювати. Придбали холодильник (за талоном), дещо з меблів та розпочали нове життя на новому місці - за 360км від епіцентру вибуху...
     Як такої особливої уваги перших 6 років після аварії держава СРСР нам взагалі не приділяла. Лише з 1993-го в Україні почали оздоровлювати постраждалих та моментами згадувати про них. Путівки тоді були і в Одесу, і в Крим. Сьогодні, маю на увазі останні 3 роки, крім смт Ворзель Київської області Ірпінського району, мені, на жаль, нічого не пропонують. Певно, тому, що за цей час усі ті санаторії, що були у державній власності, круті дядьки прихватизували і «косять бабло». А ти зі своїм чорнобильським посвідченням другої категорії їдь за 100км від Чорнобиля та приймай процедури, ароматерапію, вживай кисневу пінку - і будь здоровий!
     Ю. БРОСЛАВЕЦЬ, евакуйований у 1986р.
     із м.Прип’ять.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік