Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 КУДИ І ЯК НАС ПЕРЕСЕЛЯЛИ

...Мало не кинув кермо водій таксі в Києві, коли почув від мене, що мою сім’ю із Прип’яті у 1986р. переселили в місто енергетиків Хмельницької АЕС. Ще півгодини він не міг оговтатись та змиритися з тим, що саме з атомної - і знову в нове пекло.
     Але не всім відомо, чому саме нас, молодих, направляли на такі будови та вручали ордери на житло майже примусово. Щоправда, дехто встиг отримати їх в інших областях та райцентрах. А після того, як змінили міністра Міненерго, відразу поступила нова вказівка. Виявляється, не було сенсу відпускати людей з цієї галузі, тим паче, що середній вік мешканців м.Прип’ять становив лише 26 років.
     Ця маніпуляція мені нагадала військові комісаріати, які також до 1991-го вирішували долю призовників, і сперечатись було марно, адже ти був ніхто!
     Так от після мирної евакуації нас забезпечили житлом в Нетішині та виплатили компенсацію в середньому по 10тис. руб. на сім’ю. 25 років тому це були, як ми знаємо, великі гроші для простих громадян.
     І хоча ми були вже налякані ядерною аварією на 4-му енергоблоці ЧАЕС, на Хмельницькій про це не думалось. Тільки за одного постачання продовольчих продуктів у цьому сусідньому місті варто було жити і працювати. Придбали холодильник (за талоном), дещо з меблів та розпочали нове життя на новому місці - за 360км від епіцентру вибуху...
     Як такої особливої уваги перших 6 років після аварії держава СРСР нам взагалі не приділяла. Лише з 1993-го в Україні почали оздоровлювати постраждалих та моментами згадувати про них. Путівки тоді були і в Одесу, і в Крим. Сьогодні, маю на увазі останні 3 роки, крім смт Ворзель Київської області Ірпінського району, мені, на жаль, нічого не пропонують. Певно, тому, що за цей час усі ті санаторії, що були у державній власності, круті дядьки прихватизували і «косять бабло». А ти зі своїм чорнобильським посвідченням другої категорії їдь за 100км від Чорнобиля та приймай процедури, ароматерапію, вживай кисневу пінку - і будь здоровий!
     Ю. БРОСЛАВЕЦЬ, евакуйований у 1986р.
     із м.Прип’ять.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік