Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 ПРО АТОМНИЙ ПИРІГ І ДІРКУ ВІД БУБЛИКА

Як би не вдосконалювала свої винаходи людина, аби мінімізувати їхній негативний вплив на навколишнє середовище, які б заходи безпеки вона не придумувала, аби уникнути власної погибелі від тих винаходів, проте існує ще теорія вірогідності Альберта Ейнштейна, згідно з якою, в силу різних обставин, та погибель рано чи пізно, а, все-таки, настає. Навіть із найсучаснішими автомобілями та повітряними лайнерами час від часу трапляються аварії та катастрофи. І якщо у випадку з примітивним колесом рахунок невпинно іде на окремі життя, то в подальшому використанні атомної енергетики під загрозою опиняється існування всього живого на нашій планеті. Це прямо підтвердила остання широкомасштабна катастрофа на Фукусімській АЕС. Це при тому, що японське ставлення до праці є взірцем беззаперечної якості та надійності...
     Проте, так само, як людина не може відмовитися від подальшого використання вогню, колеса чи електричного струму, так і людство, на превеликий жаль, поки що не має альтернативи, аби відмовитися від використання енергії атомного ядра. І якщо сьогодні в Україні маємо надлишок генеруючих потужностей, енергію яких, як відомо, не законсервуєш «на потім», то післязавтра може статися так (дай, Бог, як мовиться, нашому теляті та й вовка з’їсти), що повернуться в Україну з-за кордону мільйони заробітчан, запрацює на всю потужність вітчизняна економіка, яка, в свою чергу, неминуче потребуватиме енергетичного забезпечення. Ось тут-то і стануть в пригоді нові атомні блоки, аби не платити чужому дядькові за електроенергію, як нині платимо Росії за надто дорогущий газ, який рано чи пізно, а, все-таки, колись кінчиться. З часом вийде й термін експлуатації перших двох блоків ХАЕС - тоді Нетішин чекає доля забутих Богом і людьми шахтарських містечок, чиї шахти вичерпали всі запаси вугілля. Такий от парадокс.
     Далі - ви можете звинуватити мене у вузькому підході до широкомасштабних проблем, невмінні мислити на державному рівні, необ’єктивному підході до такого важливого питання – поряд із зрозумілим занепокоєнням щодо радіаційної безпеки від сусідства ХАЕС мене добряче таки непокоїть, чи не зникне вода в криницях мого рідного села Бараннього, де я понад півстоліття тому народився. Бо я – також частина держави, маю тут свої інтереси і бажаю, аби з ними рахувалися у найвищих владних кабінетах.
     На даний час об’єктивні реалії такі, що ніхто поки не бачив офіційної «бумаги» за підписом якого-небудь відомого авторитетного наукового світила, який би твердо запевнив громаду, що басейну Горині вистачить для охолодження чотирьох блоків, і вода в криницях довколишніх сіл таки не зникне. І вже зовсім нема гарантії, що, попри обіцяні золоті гори від сусідства з атомним енергетичним монстром, завтра його не «прихватизує» якийсь напівкримінальний скоробагатько і не лупитиме з мене грубі гроші за кожну використану мною кіловат-годину.
     Бо якщо майже через чверть століття від пуску першого енергоблока ХАЕС (22.ХІІ.1987р.) найближчі села в зоні прямої видимості від атомної станції орієнтовані на опалення… дровами(!) і віднедавна – вельми коштовним газом, якщо й досі з нашого лексикону не зникло словосполучення «ямковий ремонт доріг», якщо й нині лікарні 30-км зони не мають найсучаснішого медичного обладнання, а нещасні українські батьки й надалі все частіше в розпачі шукають шалені гроші на лікування своїх онкохворих дітей за кордоном – говорити про якусь довіру до виконання соціального пакета і державних субвенцій при близькому сусідстві з АЕС не доводиться!
     Нещодавно в одному з номерів «ТП» була стаття «Що матимемо від «атомного пирога»? У ній, зокрема, наводився факт, що на день народження однону з керівників Хмельницької АЕС подарували торт у вигляді чотирьох блоків. Цікаво тільки, чи напекли організатори застілля бубликів, дірками від яких частуватимуть згодом місцеву громаду?
     Андрій ЩУРИК, м.Славута.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік