Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 ЩО ВИ ЗНАЄТЕ ПРО ВІРУСНИЙ ГЕПАТИТ А?

Основним механізмом передачі гепатиту А (хвороби Боткіна) є фекально-оральний, тобто, від забруднення фекаліями води, продуктів, рук, побутових предметів. Вірус через рот надходить до організму, через слизову оболонку травного каналу проникає в кров і до печінки, де розмножується у її клітинах-гепатоцитах. Унаслідок такої підступної діяльності вірусу печінка руйнується, втрачається її функція.
     Період інкубації гепатиту (тобто, термін від зараження до клінічних про-явів) становить від двох тижнів до 1,5 місяця, найчастіше він дорівнює 3-4 тижням.
     Єдиним джерелом збудника є хвора людина з будь-якими формами інфекційного процесу. Найбільше епідеміологічне значення мають хворі з нерозпізнаними формами захворюваності – безжовтяничною і субклінічною, які зустрічаються дуже часто, особливо у дітей. Найнебезпечніші для оточення хворі в останній третині інкубаційного періоду, бо саме в цей час спостерігається найактивніше виділення вірусу з фекаліями.
     Найбільше епідеміологічне значення як чинник передачі має вода. Вірус може потрапляти і в продукти під час їхнього миття недоброякісною водою, їхнє забруднення може статися у разі користування інфікованим посудом, а також приготування їжі хворими. Особливо це стосується тих продуктів, що недостатньо піддаються термічній обробці (молоко, молочні продукти, хлі-бобулочні вироби, салати, соки). В організованих дитячих колективах вели-ку роль у передачі збудника гепатиту А відіграють забруднені вірусом предмети побуту (посуд, іграшки, рушники, білизна).
     Захворювання досить часто починається з підвищення температури, зменшується апетит, з’являється слабкість, важкість в епігастральній ділянці, іноді нудота, блювання. Темніє сеча, через 5-7 днів уражає жовтяниця. Лікування хворих відбувається лише в інфекційних стаціонарах під суворим контролем усіх функцій печінки. І навіть після виписки зі стаціонару хворий перебуває на постійному диспансерному контролі.
     Щоб не захворіти на вірусний гепатит А, необхідно дотримуватися таких рекомендацій: воду негарантованої якості слід обов’язково вживати лише перевареною, мити руки після туалету та перед вживанням їжі; звертати увагу на якість харчових продуктів, не купувати їх в місцях стихійного продажу; при перших проявах захворювання звертатися до лікаря.
     Дотримуючись правил особистої гігієни та інших заходів профілактики, дбайте про своє здоров’я та здоров’я близьких заздалегідь.
     Т. Музалевська, лікар-епідеміолог.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 2 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік