Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 БОЛИТЬ ДУША ЗА УКРАЇНУ

Взятись за перо спонукало те, що бентежить мене доля України. Через хворобу я часто потрапляю в лікарню і думки, які не покидають, вирішила викласти в листі до редакції.
     Ми живемо 20 років у Незалежній державі, за яку в 1991 році проголосувало майже все доросле населення України. Раділи, що станемо самостійні, що своєю продукцією «москалів» не годуватимемо і таке інше, на що були здатні людські думки.
     І що ж ми бачимо нині? Що ми, як народ - українці, зробили для своєї держави? Як ми своєю працею, своїм ентузіазмом піднімаємо імідж України як держави, як народу, який дуже трудолюбивий, тобто, патріот?
     Почну з того, що здоров’я людини - найважливіша цінність. І ось яка це цінність, хочу повідомити. На мою думку людини, яка часто має справу з лікарнями, – це жах! Лікарні тримаються на ентузіазмі лікарів, персоналу. Яка убогість прослідковується... Постелі старі, діряві, матраци, одіяла придбані ще в радянські часи. Зате аптеки процвітають і ростуть, наче гриби після дощу! І всі ліки хворі купують за свої гроші, а ще ж які ціни.
     І ось, роздумуючи, чому ми так живемо, приходжу до висновку, що ми, хоч і українці, а керуємося принципами: «після мене хоч потоп», «моя хата скраю». Скажу чому так. Дивлячись, що ми споживаємо, що нам пропонують, які послуги нам надають, дивуюсь. Адже що виготовляємо на фабриках, заводах, вирощуємо на продаж – це все ж іде для наших людей. Робимо дороги, будуємо будинки – це теж для нас, для нашого майбутнього. І що ми маємо? А маємо те, що дороги, які будуємо, через рік розсипаються. Будівлі обвалюються. А продукцію, яку виготовляють наші харчовики, і свині, мабуть, не їли б.
     Болить душа ще за наших селян. На полях сіють тільки ріпак, що виснажує землю. Села борються, тримають як можуть, бо ту копійку ніде заробити. І тримаються допоки за рахунок того, що вигодують якесь поросятко на продаж, або молоко здадуть. Заготівельники наше молоко, м’ясо беруть за копійки, а переробники сою зі смаком м’яса і молочну продукцію з невідомо яким смаком продають за добрячі гроші.
     І мимоволі згадуєш смак ковбаси, молока, ряжанки, які виготовлялися в радянські часи. З приводу чого виникає думка – де поділись ті технології і чим ми, українці, годуємо своїх же українців?
     Є багато проблем, про які мені хотілося б говорити з читачами «Трудівника Полісся», але не можу промовчати про проблему сміття. Невже в нас споконвіків закладено, що там, де живемо, там і смітимо?! Й обов’язково звинувачуємо владу, або ЖЕК в недбалості. Хіба важко мешканцям багатоповерхівок, приватних осель прибрати біля своїх будинків? І невже, щоб було чисто, гарно, так багато розуму треба?! Давайте своїми діями і своїми ж руками зробимо наші села, міста, вулиці красивими, охайними, квітучими! Давайте повернемо давно забуте «кращий будинок», «краще подвір’я» та ін.
     А виробники, коли випускають продукцію, щоб виготовляли її не заради наживи, а якісну, смачну, для нас, українців, для свого народу.
     І щоб нарешті у кожного з нас, бодай через 20 років Незалежності, прокинулося відчуття гордості, відповідальності за свою державу, народ - за те, за що проголосували в 1991 році.
     З повагою – Тамара ГОВОРКОВА, с.Улашанівка.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 3 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік