Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 ПРО КУЛЬТУРУ ЗДОРОВ’Я ШКОЛЯРІВ

Наше життя дуже стрімке, але в ньому існують найважливіші речі , що їх люди цінують понад усе, тому що придбати ці речі не можна ні за які гроші . Звісно, мова йде про здоров’я . Із сивої давнини й донині звичайні люди, вчені, лікарі й філософи намагаються знайти відповідь на питання : «Що таке здоров’я ?», «Що таке хвороба?» , «Чому одні люди здорові, а інші хворіють?»
     Необхідною умовою формування навиків здорового способу життя в учнів НВК гімназії є виконання заходів, які спрямовані на виховну роботу з превентивного виховання . Серед найбільш вдалих форм роботи стало проведення циклу лекцій для того, аби учні навчалися культурі здорового способу життя . Значну роль у цьому відіграють також бесіди з психологом, медиками, спортсменами та іншими фахівцями зі фізичного і психічного здоров’я. Зрозуміло, що нинішнє покоління школярів не переймається достатньою мірою проблемами свого здоров я. Молоді здається, що це їх не стосується, проте педагогічний колектив намагається привернути увагу до цієї теми. Аби ці обговорення не залишалися лише у стінах класу, а учні робили з цього дійсно вагомі висновки, дієвими є також проведення гурткових, клубних занять та бесід, анкетування, тестування, рольові ігри, дні, тижні здоров’я, психологічні тренінги.
      До прикладу, нещодавно на одну з таких виховних годин до учнів 5-их класів завітав представник громадської організації «Твереза Україна» лікар - сорбіолог Оробець Юрій Григорович. На обговорення пан Юрій запропонував тему «Культура здоров’я», базиси якої зазвичай випадають з уваги людини, проте їхня значущість підтверджується багатьма роками наукових досліджень. Так, здорове харчування й загартовування, вживання якісної води є основою формування, розвитку та росту молодого організму школяра, який потребує достатньої кількості енергії для активного ведення життя. На шкоду від тютюнопаління та вживання алкоголю у розмові акцентувалася також значна увага, адже відомо, що з кожним роком вік курця-початківця зменшується. У юному віці учні не можуть осягнути всіх небезпек, саме тому Юрій Григорович проводив виховну годину у формі довірливого діалогу, де кожен учасник мав змогу висловити власне бачення стосовно тієї чи іншої проблеми.
     На останок, адміністрація НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.., гімназія» хотіла б подякувати батькам, котрі посприяли в організації зустрічі, а саме Караван Таїсії Вікторівні. Лише у співпраці батьків, педагогів та небайдужих до долі юного покоління ми зможемо допомогти славутчанам-гімназистам вирости здоровими та повними сил задля розбудови нашого міста та країни.
     О. Чапайло, заступник директора з виховної роботи
     НВК «ЗОШ І-ІІІст., гімназія».


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік