Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 04.06.2011 ГОЛУБІ ОЗЕРА СЛАВУТЧИНИ ЧЕКАЮТЬ НА ВАС!

Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, адже це час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Традиційне питання, над яким сушить голову не одна українська родина: як влаштувати сину та до-ньці незабутній відпочинок? І куди їх – у санаторій чи у село до бабусі? Або, може, на свіже повітря, до чудових озер і річок, у лісову красу?..
     Якщо вас приваблюють простори рідного краю і ви хочете, аби діти поєд-нували відпочинок, працю, спорт з пізнавальною, естетичною й оздоровчою діяльністю, завітайте в літній оздоровчий табір «Голубі озера Славутчини», що вже не перший рік «прописався» у нашому районі. В чому його переваги? Табірне життя в повній мірі дає можливість розширити коло знайомих, знайти нових друзів, займатися цікавими справами.
     Успіх у роботі забезпечений, бо оздоровчою та виховною функціями готові самовіддано займатися директор табору В.А.Яремчук, вихователі Н.С.Вознюк, О.І.Гамула, О.С.Груша., Л.Р.Росоха. Повірте, їх зацікавленості, енергії, наполегливості, любові до дітей, а також умінню пробудити ініціативу і самостійність своїх вихованців можна позаздрити!
      Під час роботи з дітьми педагогічні працівники використовуватимуть різноманітні форми виховної роботи, в тому числі ігри, конкурси, подорожі, свята, вікторини, фестивалі, змагання. Табір працюватиме у три зміни: перша - з 4 до 24 червня; друга - з 29 червня до 19 липня; третя - з 23 липня до 12 серпня. Вартість путівки - 1562грн.
     Хочете стати учасником захоплюючих пригод, відкрити таємничий світ навколо себе? Мрієте спробувати себе в різних ролях та отримати купу вражень на весь рік? Дитячий оздоровчий табір чекає на вас!!!
     Валентина ЯРЕМЧУК.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік