Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 ПУСК НОВОГО ЦЕХУ – ПОДІЯ ІСТОРИЧНОЇ ВАГИ!

Того дня на його урочисту презентацію прибули численні гості – як з України, так і з ближнього та далекого зарубіжжя. Серед найповажніших - очільник Хмельниччини, голова обласної державної адміністрації Василь ЯДУХА, котрий у невеликій паузі, що утворилася між заходами надзвичайно насиченої програми урочистої церемонії відкриття цеху, висловив свої враження в бліц-інтерв’ю для журналістів обласного радіомовлення і «Трудівника Полісся».
     - Мене, як керівника області, особливо радує те, що протягом попередніх 2-3 місяців із перспективою інвестиційних проектів Хме-льниччини ознайомились представники 63 країн світу. І сьогодні ми вже маємо від деяких із них конкретні та реальні ділові пропозиції щодо реалізації в майбутньому вагомих спільних інвестиційних проектів на території області. Приміром, буквально вчора ми домов- лялись із ірландськими бізнесменами щодо будівництва біопаливної електростанції, вартість будівництва котрої складатиме1111 130млн. євро. Сьогодні ми офіційно здаємо в експлуатацію новий виробничий цех Славутського комбінату «Будфарфор».
     Я би навіть сказав, не цех, а, по суті, абсолютно новітнє потужне виробництво європейського рівня. Тобто, фактично, новий цех, із яким особисто я сьогодні ознайомився з великим інтересом, представляє собою «завод у заводі». Адже тут наявні абсолютно всі цикли виробництва санітарної кераміки: від підготовки сировини до сортування та упакування чудової готової продукції європейського зразка - завдяки експлуатації новіт- нього технологічного обладнання та устаткування провідних європейських фірм. Відрадно, що будівництво цього цеху було здійснено завдяки спільному інвестиційному проекту з розвитку комбінату «Будфарфор» - європейської мультібрендової групи компаній – корпорації «Sanitec» та української інвестиційно-промислової корпорації «Укрбудматеріали». Обсяг їх інвестицій у будівництво нового цеху склав 450млн.грн.
     Для економіки держави, області, міста Славути є надто важливим те, що на даний час понад 60% загального обсягу продукції «Будфарфору» експортується в країни СНД та Балтії, тому комбінат є одним із найбільших експортерів області. З виходом нового цеху на повну проектну потужність тут виготовлятиметься 1,5млн виробів санбудкераміки на рік, а загальна виробнича потуж- ність усього комбінату разом із новим цехом становитиме понад 3,5млн виробів.
      Таким чином, славутський «Будфарфор» перетворюється в найбільше у Європі промислове підприємство з виробництва санбудкераміки. І сьогодні я хочу висловити особливу подяку керівництву комбінату «Будфарфор» за те, що очолюване ними підприємство є бюджетоутворюючим і соціально-відповідальним, - це один із найбільших роботодавців області, де працевлаштовано понад 1,5тис. чо- ловік, у т.ч. в новому цеху трудиться біля 300 молодих людей. Середня заробітна плата працівників комбінату на 800грн перевищує середній загальнообласний показник. Комбінат є одним із найбільших платників податків Хмельниччини. Приміром, торік обсяги його фінансових відрахувань у вигляді податків та платежів до соціальних фондів склали111 38млн.грн. А головне - працівники «Будфарфору», маючи стабільну заробітну плату, є соціально захищеними. Напевно, нині це і є найважливішим фактором, який викликає повагу до керівництва комбінату, його інвесторів, і слугує прикладом для інших підприємств Хмельниччини.
     
     Записав Олександр ДЕЙКАЛЮК.
     На фотознімках Віри МАЛЬЧУК - найурочистіший моментперерізання стрічки, що із задоволенням зробили генеральний директор “будфарфору” Валенія Назарчук, представник корпорації Анатолій безух та гу- бернатор області Василь Ядуха; гостей на відкритті цеху було так багато, що всі вони по черзі в складі шести груп мали можливість оглянути нове виробництво.  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік