Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 РІК МИНУВ. ЩО ВДАЛОСЯ ЗДІЙСНИТИ?

Приводом для проведення чергової прес-конференції, котру 17 травня п.р. влаштував для місцевих ЗМІ голова Славутської районної державної адміністрації Олег НЕСЕН, стала річниця з часу його перебування на цій посаді
     
     Звітуючи перед журналістами, Олег Анатолійович розповів, які позитивні зрушення відбулись протягом року в основних сферах життєдіяльності району. І розпочав він із найважливішої – агропромислового комп-лексу. Про його наявні здобутки свідчить наступне: посівна площа ярих культур в районі нині складає 30,4тис.га. Для їх посіву господарствами було придбано 175 тонн високорепродукційного насіння при плані 51 тонна; також майже у 3,5 раза збільшено площу посіву цукрових буряків, вдвічі – соняшника, а його виробництво у 2010 році - на 636 тонн більше, ніж у попередньому.
     Крім того, нині Славутчина посідає друге місце в області за наявністю поголів’я великої рогатої худоби. Дещо зросла, на 10,3%, - середня заробітна плата в сільському господарстві нашого краю. Водночас позитивні зрушення відбулись й у промисловій сфері району. Його підприємствами торік було вироблено продукції на 368,3млн.грн, що у порівнянні з попереднім роком більше на 20,8млн.
     Важливим напрямком діяльності райдержадміністрації є залучення інвестицій в економіку району з метою розвитку його со- ціально-економічної інфраструктури. А пріоритетним напрямком тут слугує вкладання коштів в АПК. Це підтверджує освоєння земель сільськогосподарського призначення інвестиційною компанією «Євроінвестбуд» та корпорацією «Сварог». Розвивається і селекційно-племінна робота на племзаводі ТОВ «Дніпро» с.Ганнопіль та СВК «Маяк» с.Піддубці, ПП «Дзюбак». Таким чином, об-сяг інвестицій в основний капітал за рахунок усіх джерел фінансування у 2010 році склав 10млн 987тис.грн, що становило 132,8% у порівнянні з попереднім роком.
     Також минулоріч поліпшився соціальний захист населення Славутчини. Зокрема, 341 жінкам, що отримали почесне звання «Мати-героїня», виплачена винагорода на загальну суму 2,6млн.грн. Крім того, малозахищені категорії населення за рахунок субвенцій з Державного бюджету одержали виплати, що в загальному обсязі становлять майже 25млн.грн. В результаті вжитих заходів ліквідована заборгованість із виплати заробітної плати, що склалася протягом попередніх років у ТОВ «СГП «Дніпро», ПП «СГП «Хвощівка», та ДП «СГП «Хме-льницьке». На жаль, за станом на 1 квітня п.р., іс-нує заборгованість у виплатах заробітної плати в загальній сумі 1млн 973,3 тис.грн на таких трьох підприємствах-банкрутах району як ДП «Ганнопільський спиртзавод», ДП «Романінський цегельний завод» та корпорація «Подільські мінерали».
     Далі О.А. Несен відповів
     на запитання журналістів
      Перше з них стосувалося теми зайнятості населення та створення нових робочих місць в районі.
     О. НЕСЕН:
     - За попередній рік нам вдалося створити 200 робочих місць. Хоча, це скоріше не нові, а сезонні робочі місця. Пов’язано все зі специфікою зайнятості у сільському господарстві, внаслідок чого деякі категорії працівників взимку не забезпечуються фронтом робіт, а тому перебувають у цей період на обліку в центрі зайнятості, а навесні знову оформляються на роботу. Разом із тим, в районі нині працюють потужні інвестиційні компанії, котрі здійснюють аграрний бізнес, де періодично створюються нові робочі місця внаслідок зростання фронту робіт, розширення посівних площ, перш за все за рахунок прийому на роботу механізаторів, водіїв, інженерно-технічного персоналу. Звісно, сьогодні роботодавці прагнуть брати на роботу професіоналів, здатних працювати у нових умовах. Поки що в нас у цьому відношенні існує проблема з висококваліфікованими кадрами, котру необхідно буде вирішувати.
     Наступне запитання торкалось очікуваної адміністративно-територіальної реформи та подальшої долі сільських рад внаслідок її впровадження.
     О. НЕСЕН:
     - Звісно, частину сільських рад буде ліквідовано як адміністративно-територіальні одиниці. Бо хіба з економічної точки зору доцільно сьогодні утримувати штат працівників деяких із них, адже в окремих наших селах, де створені сільські ради, мешкає по 200-300 чоловік. Всі подібні сільради є дотаційними, а фінансових надходжень, які поступають у їх місцеві бюджети, не вистачає навіть на заробітну плату для працівників тих рад. Тому доцільно буде укрупнити сільради, зокрема, й нашого району, навколо таких великих як, приміром, Улашанівська чи Ганнопільська.
     Наступне запитання стосувалося реального рейтингу району в масштабах області, адже деякі обласні видання періодично друкують аналітичні матеріали, згідно з якими наш район за деякими статистичними показниками виглядає не в кращому світлі у порівнянні з іншими районами області.
     О. НЕСЕН:
     - Існує 22 рейтингові показники життєдіяльності районів, які я щомісяця аналізую. На моє переконання, оцінка, котру друкують окремі обласні видання, є необ’єктивною. Адже деякі з них беруть за основу дані ще докризових або кризових років у порівнянні з минулорічними, чи цьогорічними. Бо, якщо, приміром, торік у певно-му районі, умовно кажучи, рахувалось 1 яйце, а у цьому році вже – 2, то, згідно зі статистичними даними, приріст виробленого продукту становить 100%, і той район автоматично посідає перше місце за рейтингом. А як можна такому району, як наш, вийти сьогодні в лідери з розорювання земель сільськогосподарського призначення, позаяк ця діяльність інтенсивно здійснювалась у попередні 2007-2009 роки, коли було розорано понад 20тис. га землі, котра не оброблялась до того десятиліттями?! Тому сьогодні нам неможливо порівнювати цей показник із попередніми роками, адже всі наші потенційні сільгоспугіддя фактично “працюють”, зайняті посівами сільгоспкультур. А отже відсоток нових розораних земель щороку зменшується, і рейтинг цих показників – падає.
     Не обминули журналісти й теми громадських слухань щодо добудови 3 та 4 енергоблоків ХАЕС, та преференцій, які мав би отри- мати район від перебування чималої кількості його населених пунктів у зоні її спостереження. Передусім - поліпшення медичного обслуговування, відкриття в районі безкош- товного лікувально-діагностичного центру.
     О.Несен:
     - Справді, на території цієї зони розташовано 20 сільрад нашого району. Ще до початку громад-ських слухань, присвячених цій темі, люди звертались із пропозиціями у громадські прий-мальні в Ганнопільській і Крупецькій сільських радах, Славутській центральній районній бібліотеці. Ці показники були систематизовані, й на їх основі після завершення слухань розроблено звернення їх учасників до депутатів Славутської районної ради, котре має бути розглянуто на черговому сесійному засіданні. Йдеться в ньому й про впровадження обов’язкового медичного страхування на- селення зони спостереження ХАЕС на випадок ядерної аварії на цьому об’єкті. Вашу пропозицію щодо відкриття вищезгаданого центру вважаю слушною.
     Ще одне запитання журналістів стосувалося також медичної сфери: чи можливе завершення будівництва лікарняного комп- лексу, розпочатого багато років тому в с.Жу-ків, де доцільно було би створити оздоровчий заклад, із урахуванням того, що тут виявлено наявність радону, за рахунок коштів, виділених у майбутньому на розвиток соціальної сфери 30-кілометрової зони спостереження ХАЕС?
     О. НЕСЕН:
     - Це питання ми вивчали спільно з керівництвом обласної державної адміністрації, оглядали цей дов- гобуд разом із першим заступником голови ОДА Вадимом Гаврішком, заступником Леонідом Гуралем. При цьому розглядались різні варіанти подальшого використання приміщення в разі його завершення: у якості обласного хоспісу або будинку престарілих, дільничної лікарні, реабілітаційного або оздоровчого центрів. Поки що це пи- тання залишається відкритим. Як і завершення недобудованої школи в Ганнополі, на що необхідно вишукати понад 30млн.грн. Після введення її у експлуатацію, щоби набрати необхідну кількість її учнів, слід буде ліквідовувати школи у найближчих населених пунктах. А вони - і у Великому Скниту, і у Малому Скниту, й у Довжках – перебувають у гарному стані. То, виходячи з цієї ситуації, чи варто взагалі добудовувати школу в Ганнополі?
     Поцікавились журналісти й подальшою долею споруд і самої території колишньої артбази на околиці Славути, розташованої на теренах Крупецької сільради.
     О. НЕСЕН:
     - В принципі, керівництво Західного оперативного командування за те, щоби передати цей об’єкт у комунальну власність району, адже воно несе витрати із його охорони та утримання. Але для Славутчини він не представляє господарського інтересу, позак ми не бачимо перспективи використання його зношених будівель і території з користю для економіки району, адже там відсутні такі комунікації як водопостачання, водовідведення та газифікація.
      На прес-конференції
     побували О. ДЕЙКАЛЮК і В. МАЛЬЧУК.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік