Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 ПРО НОРМАТИВИ ВІДРАХУВАННЯ ЧАСТИНИ ЧИСТОГО ПРИБУТКУ

Відповідно до ст.69 Бюджетного кодексу України №2456-VI від 08.07.2010р., Закону України «Про Державний бюджет на 2011 рік», ч.2 ст.43, ч.4 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада затвердила Порядок і норматив відрахування частини чистого прибутку (доходу) підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад Славутського району, управління якими здійснює Славутська районна рада, до районного бюджету в 2011 році.
     Відрахування частини прибутку (доходу) здійснюється до загального районного бюджету підприємствами за результатами фінансо- во-господарської діяльності звітного періоду у розмірі: районним спеціалізованим лісокомунальним підприємством "Ліс" - 15%; комунальним підприємством «Славутська центральна районна аптека №9» - 25%; комунальним підприємством «Славутська міжлікарня-на аптека №177» - 25%; районною дирекцією кіновідеомережі - 1% чистого прибутку; Славутським ра-йонним відділом профілактичної дезинфекції – 15%.
     Частина чистого прибутку (доходу), що відраховується до районного бюджету за відповідний пе- ріод, визначається, виходячи із обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерсь-кого обліку, та розмірів відрахувань частини прибутку (доходу), зазначених у п.2 цього Порядку.
     Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до районного бюджету, визначається підприємствами самостійно та зазначається у декларації з податку на прибуток підприємств, яка подається до органів державної податкової інспекції у встановленому законодавством порядку.
     Частина чистого прибутку (доходу), що встановлюється відповідно до п.2 цього Порядку, зара- ховується на відповідні рахунки з обліку надходжень до загального фонду районного бюджету, які відкриті в органах Державного казначейства в строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємств.
     Інформацію про нарахування та сплату частини чистого прибутку (доходу) підприємства подають до районної ради - органу, що здійснює управління об'єктами, які перебувають у спільній власності те- риторіальних громад Славутського району, а також відображають в декларації з податку на прибуток.
     П. Притуляк, заступник
     голови районної ради.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік