Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.06.2011 БЮДЖЕТ ПЕРШОГО КВАРТАЛУ

17 травня 2011 року відбулася шоста сесія Славутської районної ради шостого скликання, на якій одним із питань був розгляд звіту про виконання районного бюджету за 1 квартал 2011 року. Згідно із п.4 ст.28 Бюджетного кодексу України квартальний звіт про виконання районного бюджету має бути оприлюднений. Основні параметри звіту наступні:
     
     Доходи загального фонду районного бюджету в першому кварталі 2011 року становили 26054,7 тис.грн, видатки – 25759тис.грн. До спеціального фонду бюджету надійшло 825,8тис.грн, видатки склали 1304,8тис.
     Планові показники загального фонду районного бюджету за власними надходженнями виконано на 96,1%: при запланованих 1643,93тис.грн фактичні надходження склали 1580,26тис. Недоотримано 63,7тис.грн. Основною причиною невиконання є недопоступлення податку на доходи фізичних осіб. Дотації з державного та обласного бюджету надійшли в повному обсязі, що в сумі становить 16331,7тис., субвенції – 95,1% або 7882,1тис.грн, з сільських бюджетів до районного надійшло 260,6 тис.грн перевищення доходів над видатками або 83,3% до плану.
     Уточнені планові показники спеціального фонду районного бюджету без врахування трансфертів із бюджетів інших рівнів виконано на 172,2%.
     Крім того, планові показники загального фонду виконали 32 сільські ради. Не забезпечили плано- вих надходжень Берездівська, Великоправутинська, Мирутинська та Сьомаківська сільські ради.
     Планові призначення загального фонду на перший квартал п.р. становили 28747,3тис.грн, фактичне виконання районного бюджету склало 25759тис. грн або 89,6%. В розрізі галузей виконання видаткової частини бюджету виглядає наступним чином: державне управ- ління – 88,8%; освіта – 91,9%; культура – 87,9%; соціальний захист та соціальне забезпечення (з врахуванням субвенцій з державного бюджету) – 94,1%; охорона здоров’я – 86,7%.
     З районного бюджету надано дотацій сільським бюджетам в сумі 752,8тис. грн або 77,5% до запланованих.
     Вищевказані видатки забезпечили в повному обсязі виплату заробітної плати з нарахуваннями та інших виплат, передбачених чинним законодавством працівникам бюджетних установ, дозволили провести розрахунки за спожиті енергоносії та провести видатки за іншими захищеними статтями бюджету (медикаменти та перев’язувальні матеріали, продукти харчування, поточні трансферти населенню та органам державного управління інших рівнів).
     На виконання Програми розвитку трудового архіву на 2011–2015 роки спрямовано 21,1тис.грн, на виконання Програми поліпшен-ня кінообслуговування населення Славутського району - 7,61тис., Комплексну програму профілактики злочинності - 6тис.грн.
     Протягом кварталу за рахунок коштів районного бюджету проведено відшкодування компенсаційних виплат фізичним особам від- повідно до постанови Кабінету Міністрів України №558 в сумі 24,01тис.грн, надано одноразової допомоги згідно із заявами та зверненнями громадян на суму 13,98тис. та одноразової допомоги на поховання - 6,59 тис.грн.
     Кошторисні призначення за спеціальним фондом районного бюджету виконано на 47,1%: при річ- ному плані з врахуванням змін 6251,2тис.грн - фактичне виконан-ня становить 1304,8тис. За рахунок залишку коштів районного бю- джету надано субвенцію сільським бюджетам в сумі 168,4тис. грн для проведення грошової оцінки земель в 22 населених пунктах району.
     Слід зазначити, що в першому кварталі поточного року погашено кредиторську заборгованість, яка склалась на початок року, в сумі 1134,9тис.грн (без врахування міжбюджетних трансфертів).
     Детальнішу інформацію ви можете знайти на сайті Славутської райдержадміністрації (електронна адреса: slavuta.rda@ mail.ru).
     В. КУХАРЧУК, начальник
     фінансового управління
     райдержадміністрації.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік