Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.05.2011 ХРОНІКА ПОДІЙ

17 травня відбувся спільний виїзний прийом громадян міським головою Сидором В.Б. та депутатом міської ради Семенком Б.М. На прийомі побували 16 громадян. Головним чином їх цікавили питання про надання матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення, визначення часу зустрічей із дитиною, працевлаштування, а також земельні та житлові питання.
     З більшості питань міський голова та депутат міської ради Семенюк Б.М. надали роз’яснення безпосередньо під час прийому, решта зареєстровані та поставлені на контроль до виконання.
     18 травня відбулося засідання ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу м.Славута в новому складі. Головною метою зібрання стало обговорення ситуації в місті із захворюваністю цими хворобами та напрямків роботи, за якими працюють члени ради.
     Гостею зібрання стала голова правління Хмельницького обласного відділення організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Сніжана Стрілець, яка поділилася власним досвідом роботи в даній сфері та надала практичні рекомендації раді нашого міста. Також Сніжана Миколаїв-на зауважила, що її організація готова всебічно сприяти славутчанам, які працюють на цьому вкрай важливому та досить нелегкому напрямку.
     У роботі ради взяли участь заступник міського голови, голова ради Гали-на Фурманчук, заступник головного лікаря Славутської ЦРЛ з лікувальної роботи Світлана Кузмінчук, лікар-інфекціоніст ЦРЛ кабінету «Довіри» Олек-сандр Мартюк, завідуючий протитуберкульозного відділення поліклініки Ми-кола Бондаренко, лікар-нарколог ЦРЛ Тетяна Бондаренко, головний спеціа-ліст ЦСССДМ Олена Максимчук, начальник УПіСЗН Петро Козелець, засту-пник начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Галина Степанюк, начальник управління інформаційного забезпечення міськвиконкому Люд-мила Чумак, голова Товариства Червоного Хреста Катерина Дерев’янко.
     Вагома робота у напрямку пропаганди здорового способу життя, боротьбі із ВІЛ/СНІДом проводиться волонтерами Школи волонтерів при Центрі соці-альних служб сім’ї, дітей та молоді. За слова керівника цієї школи Олени Максимчук, на даний момент у Школі волонтерів числиться близько вісімде-сяти волонтерів, які дійсно віддані своїй роботі. Своїм волонтерським досві-дом на засіданні ради поділилися її члени, волонтери Павло Ватаман та Ру-слана Пархомчук.
     У заключному слові голова ради, заступник міського голови Галина Фур-манчук подякувала усім за участь у засіданні ради, а також зауважила:
     - Ми з вами повинні уже зараз і сьогодні робити все можливе, щоб на міс-цевому рівні не допустити поширення цих страшних хвороб. У свою чергу виконавчий комітет міської ради буде і надалі підтримувати роботу структур, які працюють на даному напрямку.
     З метою недопущення таких негативних явищ серед молоді як алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління та ранні статеві стосунки на засіданні було та-кож наголошено на необхідності посилення відповідальності з боку батьків-ських комітетів шкіл, самих батьків у ставленні до виховання дітей. Першо-черговим завданням ради було визначено - формування чіткого плану по-дальшої роботи, про результати втілення якого члени ради будуть говорити уже на наступному зібранні.
     19 травня відбулося планове засідання виконавчого комітету міської ради. Головне питання порядку денного стосувалося підсумків роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2010-2011рр. та затвердження заходів із підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012рр. За словами начальника управління КП «Славутське ЖКО» Василя Яцюка, найбільшою проблемою підприємства залишається заборгованість за газ, яка на кінець опалювального сезону складала 9млн. 150тис.грн, з яких 6млн. 559тис.грн – це різниця в тарифах. Актуальними питаннями, які має вирішити підприємство до наступної зими, є ремонт покрівлі будинків, заміна застарілих теплових мереж, а також робота на новопереданих модульних котельнях «Будфарфору». Основна проблема Славутського управ-ління водопровідно-каналізаційного господарства – це подорожчання варто-сті енергоносіїв. Тут підприємство працює у напрямку зменшення втрат та витрат, зокрема, планується встановлення частотного перетворювача на очисних спорудах, заміна насосного обладнання на артезіанських свердло-винах та ряд інших енергозберігаючих заходів. Про плани своїх підприємств розповіли також представники Славутського РЕМ та Славутського відділен-ня «Хмельницькгаз». Головним чином роботи будуть спрямовані на повну заміну та ремонт електромереж і ремонт існуючих газорегуляторних пунктів.
     Начальник управління освіти Валентина Сабінська надала інформацію про організацію відпочинку та оздоровлення дітей в закладах освіти міста влітку 2011 року. Цьогоріч діятиме шість пришкільних таборів із денним пе-ребуванням, що на один більше, ніж минулого року. Планується оздоровити близько 500 дітей. Також продовжить свою роботу популярний серед молоді табір праці і відпочинку при Будинку дитячої творчості, до якого запланова-но залучити 130 дітей. За бюджетні кошти в пришкільних таборах передба-чено харчування дітей, які потребують особливої соціальної уваги та під-тримки.
     Членами виконавчого комітету затверджено акт комісії з прийняття-передачі майна ЗАТ «Славутський завод «Будфарфор» у власність терито-ріальної громади, а саме: котелень на вул.Чкалова,22-В, 136-А, вул.Козаць-кій,81-А та гуртожиток на вул.Чкалова,16. Також міський голова повідомив, що готується додаткова угода про передачу в комунальну власність міста Будинку культури «Будфарфору», який буде переданий для подальшого ви-користання управлінню освіти міськвиконкому.
     Також на засіданні виконкому розглядалися питання про затвердження акта обстеження зелених насаджень (дерев), що підлягають видаленню в м.Славута; визначення територій органів самоорганізації населення; вико-нання бюджету за перший квартал 2011 року; проведену роботу з питань забезпечення виконання показників доходної частини державного та місце-вого бюджетів, скорочення заборгованості з платежів до місцевих бюджетів у м.Славута за станом на 1.05.2011р.; надання допомоги на поховання; видачу свідоцтва на право власності; житлові питання та питання, що стосу-ються захисту прав малолітніх громадян тощо.
     20 квітня відбулося засідання правління Асоціації «Енергоефективні міста України». У заході, який проходив із допомогою мережі Інтернет, брали участь голови міст-учасників Асоціації, а саме: Артемівськ, Вінниця, Славу-та, Вознесенськ, Львів. На порядку денному засідання були питання, що стосувалися організаційних моментів діяльності Асоціації, питання про по-дання грантових заявок Асоціацією у поточному році, а також розглядалися можливості вступу Асоціації «Енергоефективні міста України» в Асоціацію муніципалітетів «Кліматичний Альянс».
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік