Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.05.2011 КОНЦЕРТ ВИХОВАНЦІВ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

Звітний концерт вихованців Будинку дитячої творчості, представлення досягнень його гуртківців щороку очікувані - й недарма, бо виграють новими барвами і виставками, радують яскравими костюмами і концертними постановками, симпатичними ведучими та оригінальними сценічними експозиціями. Дійство зазвичай триває більше трьох годин і задіяна в ньому не одна сотня учасників…
     І цього разу все пройшло на високому емоційному рівні. За традицією останніх років, переповнений зал міського Палацу культури заледве зміг вмістити всіх бажаючих побувати на виставі «БДТ-2011». Вона розпочалась під звуки козацького маршу та пройшла під егідою відзначення 20-ї річниці Незалежності України. Першу, навіяною козаччиною, частину концертного дійства підкреслив своєю присутністю та вітальним словом отаман Славутської паланки, міський голова Василь Сидор. Він подякував батькам, що віддали діточок у такий прекрасний позашкільний заклад, та викладачам БДТ, які самовіддано працюють із учнівською молоддю, плекають справжні таланти.
     Колектив Будинку дитячої творчості нещодавно очолила Ірина Руденко, її заступником є Людмила Задворна, організаційно-масовою роботою опікується Оксана Турчак (разом із Вікторією Березюк вона веде театр естрадної пісні «Водограй», один із кращих колективів міста). Віддамо належне керівникам гуртків, колективів, студій і клубів за інтересами, завдяки таланту яких славутська юнь вважає за честь стати членом Веселкової республіки: це досвідчені і шановані Лідія Козак, Микола Максимчук, Алла Терентьєва, Світлана Рибіцька, Жанна Перуцька, Людмила Дунайчук, Тамара Приймак, Людмила Романюк, Лариса Музиченко. Навчаються у них майстерності Марина Рабченюк, Оксана Лук’янчук, Людмила Захарчук. З нічого створила для дітей молодшого віку вокальний гурт «Солов’ята» Оксана Душкевич – він став повноправним учасником звітного концерту, продемонструвавши і масовість, і майстерність співу…
     Цікавим експериментом стало виконання танцювальних композицій (ча-ча-ча, танго, вальсу, квікстепу) трьома хореографічними колективами: «Альянсом», «Грацією» та гуртком стилізованого бального танцю. Стиль один, але різне сценічне вбрання, музичне оформлення… Усі – молодці, проте першість усе ж тримає «Альянс» - недарма колектив є зразковим і, я б сказала, взірцевим. Чого вартують його нові композиції «Три поради», «Жива вода» і тут же запальний «Вогонь»!
     Щемливості святковому дійству додало прощання із випускниками закладу. З року в рік споглядаєш цю церемонію, проте хвилювання не відпускає. Бо такі гарні вони стоять на сцені, так вслухаються у напутні слова… Посвідчення, що були вихованцями Будинку дитячої творчості, отримали з рук начальника управління освіти Валентини Сабінської: зберігатимуть їх Роман Корешняк і Влад Долішний, Альона Тимчук та Анна Василюк, Марія і Тетяна Шикери, Дмитро Ярковський, Ольга Мосьпа, Артем Романюк та інші.
     …Попереду на жителів Веселкової республіки чекають літні розваги і табірне життя, цікаві міжнародні поїздки. Тож до зустрічі на Дні відкритих дверей в БДТ у вересні!
     Валентина ЗАВАДСЬКА.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 9 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік