Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.05.2011 ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ

Ми зустрічаємо кожен прийдешній день з радістю і надією на майбутнє і не знаємо, чи буде новий день, що він нам подарує – радість чи горе.
     Біда приходить завжди незвана. На світанку 9 травня в селі Бачманівка повністю згоріло обійстя вчительки-пенсіонерки Сокольщук Юлії Олександрівни. Будинок був дерев’яний, і вогонь знищив його дуже швидко - на пре-великий жаль, майна ніякого не змогли врятувати.
     Дякуючи всім добрим сусідам, хто допоміг врятувати їм життя, а особливо Миколайчукам – був врятований син Юлії Олександрівни, син дуже сильно обгорів, зараз він знаходиться на лікуванні в опіковому центрі у відді-ленні реанімації м.Хмельницького. Отримавши сильні опіки ніг 3-4 ступеня, якщо вчасно їх не пролікувати, цей молодий чоловік може залишитись без обох ніг. Обливається кров’ю серце невтішної матері. Як зарадити такому великому горю? На сьогоднішній день на лікування сина уже потрачено 8 тисяч гривень, а ще потрібно 25 тисяч, щоб врятувати життя молодого чоловіка.
     Усім нам сьогодні важко жити: проблеми, нестатки, кредити, злигодні, як кажуть, обсіли. Але є люди, яким надзвичайно важко, - горе, неначе море, захлиснуло через край.
     Юлії Олександрівні Господь у житті послав великі випробування. Залишившись рано вдовою, ця мужня жінка похоронила двох синів - як молодих дубів, яким було б ще жити і жити. Немає нічого страшнішого для матері, як хоронити своїх дітей.
     Юлія Олександрівна все життя пропрацювала в школі, 44 роки дарувала чужим дітям часточку свого серця, своєї любові, здоров’я та ласки. Ростила для держави свідомих громадян. Нехай згадають свою вчительку її колишні учні в селах Іванівка, Пашуки, Бачманівка, її колишні колеги-вчителі, - сьогодні вона потребує вашої допомоги!
     Давайте виявимо милосердя і гуманність, допоможемо добрій людині у скрутну годину. Бо у жінки уже не залишилось ні сили, ні здоров’я. Юлії Олександрівні цього року минуло ж 80 років. «Якою міркою міряєте, такою і вам відміряно буде», - говорить наш Господь. Виявити милосердя або милість – це не принизити людину своєю жалістю, а показати, наскільки ти є Людина. І завжди потрібно пам’ятати – чужої біди не буває, бо і твоя біда за воротами стоїть.
     Шановні колеги – вчителі нашого району! Я знаю, ви – найкращі, найгуманніші, ви все життя працюєте за копійки з ранку до пізньої ночі... Давайте не залишимо свою колегу в великій біді, у таку тяжку хвилину подамо їй руку допомоги!
     Дуже прошу допомогти хто чим зможе - коштами, одягом, продуктами харчування. Юлія Олександрівна проживає зараз у с.Бачманівка і чекає на вашу чуйність.
     В. ВЕРЕЩИНСЬКА,
     вчителька сБачманівка.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік