Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 26.05.2011 СЕРДЕЧНА ПОДЯКА ЗА ЧУЙНІСТЬ І МИЛОСЕРДЯ ДО ВЕТЕРАНІВ!

На календарі кінець травня, а в пам'яті ветеранів залишилися спогади про святкування 66-ї річниці Великої Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні. День Перемоги, як завжди, відзначався з великою шаною і повагою на державному рівні. На жаль, у Славуті міська влада День Перемоги організувала святкування цьогоріч не так урочисто, як це було раніше. Хоча, всі підприємства, організації, установи, підприємці міста підійшли до цієї важливої справи з великою відповідальністю і розумінням, долучившись до проведення масових заходів та вшанування учасників Великої Вітчизняної війни.
     Від імені ветеранської організації міста щирі слова подяки адресуємо народному депутату Олександру Васильовичу Буряку, який постійно підтримує зв'язок із нашою організацією, надає допомогу в проведенні заходів, а також виділяє кошти на лікування ветеранів. І цього року народний депутат О.Буряк активно долучився до міських заходів із нагоди святкування річниці Великої Перемоги: привітав усіх учасників бойових дій - а це більше як 100 чоловік! - вітальними листами, також виділив кошти для проведення святкового обіду ветеранам у День Перемоги. Якби всі народні депутати так переймалися проблемами своїх округів та простих громадян, можливо, і довіра до них та центральних органів влади була б більшою. Ветеранська організація сподівається на подальшу співпрацю з народним депутатом України О.Буряком.
     Міська ветеранська організація висловлює сердечну подяку працівникам управління праці та соціального захисту населення, депутатам обласної ради О.Гаврилюку, А.Фрідману, керівникам підприємств В.Яцюку, В.Сапожніку, Г.Петровському, Г.Чижу, В.Рабцуну, В.Назарчук, О.Миклушу, Г.Дубу, В.Пилипенку, С.Юр'єву, О.Пилипчику, Л.Степанюку, Л.Лавренюку, В.Недашківському, В.Левчуку, Р.Дмитришину, І.Панчуку, Л.Поведюк та всім іншим підприємцям, які брали участь у вітанні ветеранів і наданні благодійної допомоги - усім, хто взяв активну участь у міських заходах на честь Дня Перемоги.
     Президія ветеранської організації бажає вам, вашим сім'ям успіхів у роботі, міцного здоров'я та добробуту!
     Голова міської організації ветеранів В. ПОНОМАРЬОВ.
     


  коментарі: 1

антикомуніст : "На жаль, у Славуті міська влада День Перемоги організувала святкування цьогоріч не так урочисто..."
     В.Пономарьов хотів аби в Славуті відбулися "урочистоті" на зразок Львівських?...  
(написано 26.05.2011 в 14:11 з адреси:  194.44.166.202)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 2 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік