Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.05.2011 ПАТ «СЛАВУТСЬКИЙ СОЛОДОВИЙ ЗАВОД» - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОГЛЯДУ «КРАЩИЙ ПЛАТНИК ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ»

Публічне акціонерне товариство «Славутський солодовий завод» – одне з найпотужніших підприємств та один із кращих платників податків у Славутському районі. Воно не тільки забезпечує постійною роботою та соціальним захистом майже 100 своїх працівників та їхні родини, а й збагачує місцевий бюджет, вчасно платить соціальні внески. Від нього тільки до бюджету Пенсійного фонду за 2010 рік надійшло понад 1,5млн грн. Крім того, підприємство чітко дотримується порядку нарахувань, термінів подання бухгалтерської звітності та сплати внесків. А середня заробітна плата на підприємстві у півтора раза вища, ніж у регіоні загалом.
      За підсумками 2010 року солодовий завод визнано кращим платником страхових внесків до Пенсійного фонду Хмельницької області. Таку відзнаку завод, найбільший в Україні виробник пивного солоду, отримує вже втретє.
     Це зразковий приклад належним чином структурованої та прозорої компанії, чия діяльність спирається на найкращі здобутки міжнародного досвіду. Гарним партнерським стосункам, що склались в управління Пенсійного фонду з цим підприємством, сприяє керівництво Товариства, адже завдяки його умілій праці та добропорядності працівники є соціально захищеними. Очолює товариство Микола Іванович ДУБІНА. За досить короткий час завдяки енергійності, досконалому володінню справою він пройшов усі етапи професійного зросту і в 28 років став керівником даного підприємства. За період керівництва Миколи Івановича вдвічі збільшились потужності виробництва солоду - до 160 тис. тонн на рік. Звичайно, зробити це без колективу однодумців, фахівців своєї справи неможливо. Тож щира дяка і трудовому колективу заводу, адже завдяки його нелегкій праці підприємство розвивається і нарощує потужності.
      Держава цінує і люди шанують тих, хто не лише сумлінно виконує професійний обов’язок, а й вкладає в роботу душу.
     Шановні Миколо Івановичу та працівники заводу, хай шана і вдячність людей завжди супроводжують ваші діла і помисли, додають енергії та наснаги для нових здобутків!
     Раїса КОВАЛЬ, начальник управління Пенсійного фонду України
     


  коментарі: 2

ЯНА : мАТИ ТАКИЙ МОГУТНІЙ ЗАВОД, І ЛЮДЕЙ ЯКІ НЕ ОФОРМЛЕННЯ ХІБА МОЖЕ ПРИНОСИТИ ПРИБУТОК ДЕРЖАВІ. лИШЕ ПРАЦЮЄМО НА СВІЙ КАРМАН, І НЕ ДУМАЄМО ПРО ІНШИХ.  (написано 02.04.2013 в 16:47 з адреси:  ip35-79.netish.com.ua)
**** яні : А як вступимо в ес, то всі підприемства будуть працювати на іноземців.А райка знатна підхалімка.А за 100000можна вкладати не тільки душу, а продати матір рідну   (написано 02.04.2013 в 17:14 з адреси:  176-8-15-81-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік