Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.05.2011 ЗА ПІДТРИМКИ ВЛАДИ І ГРОМАДИ

На кладовищі у с.Волиця освячено пам’ятник на Братській могилі, де захоронені тіла розстріляних та спалених в роки Великої Вітчизняної війни жителів села. Ця подія співпала із Провідною неділею, і тому тут зібрались сотні людей для спільної поминальної панахиди за померлими. Після «Чину освячення», який відслужив протоієрей отець Іоанн на могилі, до слова був запрошений голова районної ради Л.А.Радзивілюк, який відзначив, що дуже важливо, аби пам’ять про ті жахливі події 1943 року передавалась із покоління в покоління.
     Багато розповів у своєму виступі Василь Миколайович Янчук. Це він зумів об’єднати багатьох людей у благодійній справі – збору коштів. За його ескізами пам’ятник і виготовлявся – усе було враховано до найменших деталей: дві палаючі стели із викарбуваними прізвищами та іменами, а між ними величавий хрест – це лицьова сторона. А з тильної – хатина у вогні із дитиною, що б’ється в шибку вікна, та Матір Божа, яка дивиться зі скорботою й печаллю...
     В.М.Янчук зауважив, що тільки зі зміною влади вдалося прискорити всю процедуру встановлення пам’ятника. Благодійні внески складали на той час суму 8тис. 800грн, а загальна вартість пам’ятника – 19 тисяч. І ось тоді Василь Миколайович звернувся до голови райдержадміністрації О.А.Несена із проханням допомогти. І допомога не забарилась: згодом на рахунок Волицької сільської ради поступила сума коштів, якої не вистачало – 10тис. 200грн.
     Велика подяка районній державній адміністрації за підтримку та допомогу! Заслуговує слова вдячності і В.В.Антонюк, який забезпечив доставку пам’ятника із Костополя, де його виготовляли. Віктор Васильович також був відповідальним за встановлення.
     Щиро дякуємо директору ПАТ «Хмельницькгаз» Урбановичу Валерію Володимировичу, генеральному директору солодового заводу Дубіні Миколі Івановичу, місцевим приватним підприємцям – Мирончук Ользі Станіславівні, Гуменюку Олександру Васильовичу, Кравчуку Миколі Миколайовичу за спонсорську допомогу, а також жителям Волиці та всім тим, хто долучився до цієї благородної справи.
     ...Не кануть у Вічність прізвища та імена невинно постраждалих. Назавжди залишиться в пам’яті односельчан кривава сторінка історії двох сіл Славутського району.
     Любов ВЛАСЮК, сільський голова.
     


  коментарі: 2

Свобода : Славутська районна влада проігнорувала заходи зі вшанування пам'яті жертв політичних репресій в Україні попри те, що ця дата є офіційною! У зв'язку з цим, на ім'я президента України направлено листа з приводу ганебної позиції очільників району - Несена та Радзивилюка.  (написано 20.05.2011 в 13:26 з адреси:  194.44.166.202)
Вілька : ...а люди у Волиці казали, що відірвуть Несену яйця за те, що хоче з сільських жителів брати плату за воду, яку вони беруть зі своїх колодязів. То-то його і не було на цьому заході..  (написано 24.05.2011 в 21:10 з адреси:  22-238-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 9 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік