Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.05.2011 ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЮ ОБ’ЄКТІВ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ, ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ, ЗАКЛАДІВ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА ТА СФЕРИ ПОСЛУГ У М.СЛАВУТА

Додаток 1 до рішення сесії міської ради
     7. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ...
      7.1 Для надання дозволу на розміщення та експлуатацію стаціонарного або напівстаціонарного об’єкта до заяви додаються: копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця; копію документа, який підтверджує можливість суб'єкта господарювання провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності або види господарської діяльності; копія документа, який підтверджує право власності або право користування земельною ділянкою (копії: договору оренди земельної ділянки або договору особистого строкового сервітуту, або державного акта на право володіння земельною ділянкою); копія документа на право користування приміщенням на умовах оренди чи права власності; дозвіл на початок роботи, виданий органом державного пожежного нагляду або декларація відповідності об’єкта вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (при новому будівництві та переведенні житлових приміщень у нежитлові дозвіл не надається); копія свідоцтва про відповідність збудованого об’єкта проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельним нормам і правилам або дозволу на встановлення малої архітектурної форми; погодження Славутської районної санітарно-епідеміологічної станції на початок роботи об’єкта або затверджений санітарно-епідеміологічною станцією асортимент продукції, що реалізується; копія санітарного паспорта для аптечних закладів; копія ліцензії (для видів діяльності, які підлягають ліцензуванню); копія договору на вивезення твердих побутових відходів.
     У разі надання на підставі договору оренди чи інших договорів у тимчасове користування приміщень та обладнання за умови збереження виду діяльності і стану цих приміщень та обладнання, від орендаря або іншого користувача не вимагається одержання документа дозвільного характеру на їх використання (експлуатацію), крім потенційнонебезпечних об’єктів та в разі використання машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
     8. ПОРЯДОК ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ
      ДОЗВОЛУ...
     8.1 Підставами для переоформлення документа дозвільного характеру є: зміна найменування суб'єкта господарювання - юридичної осо- би або прізвища, імені, по батькові фізичної осо-би-підприємця; зміна місцезнаходження суб'єкта господарювання. Законом можуть бути встановлені інші підстави для переоформлення документів дозвільного характеру. Переоформлення документів дозвільного характеру здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»
     9. ПОРЯДОК ПРИЗУПИНЕННЯ ДІЇ
      АБО АНУЛЮВАННЯ ДОЗВОЛУ
     9.1 Дозвіл може бути призупинений в дії або анульований при порушенні суб’єктом господарювання умов, які встановлені для даного об’є-кта. Матеріали про виявлені порушення розгля- даються комісією виконавчого комітету з питань здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування. Комісія виносить попередження суб’єкту господарюван-ня про усунення виявлених порушень в 10-денний термін.
     Якщо суб’єкт господарювання не усунув виявлені порушення у визначений термін, виконавчим комітетом міської ради, за пропозицією комісії виконавчого комітету міської ради з питань здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господа- рства та побутового обслуговування, направляється подання до Хмельницького обласного управління із захисту прав споживачів, Державної інспекції по цінах у Хмельницькій області, Славутської об’єднаної державної податкової інспекції, Славутської районної санітарно-епідеміоло- гічної станції щодо провадження суб’єктом господарювання відповідного виду діяльності згідно з вимогами діючого законодавства та вирішення питання про тимчасове призупинення діяльності в об’єкті торгівлі (послуг).
     В разі виявлення повторного порушення (протягом 90 календарних днів одного і того ж порушення) вимог цього Положення та чинного за- конодавства, або виявлення недоліків, причини яких не можуть бути усунені негайно, або подальша діяльність суб’єкта підприємницької діяльності може спричинити шкоду життю чи здоров’ю громадян, приймається рішення викона- вчого комітету Славутської міської ради про призупинення в дії або анулювання дозволу на розміщення об’єкта торговельної діяльності (послуг), за поданням комісії виконавчого комітету з питань здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування. Підста- вою прийняття таких заходів є: акти обстеження, протоколи засідання комісії виконавчого комітету міської ради з питань здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування.
      Рішення про призупинення дії дозволу може бути на строк не більше шести місяців, якщо інші міри впливу не дали належних результатів. У разі несвоєчасного усунення порушень, що призвели до призупинення дії дозволу, дозвіл вважається таким, що втратив чинність.
     Поновлення дії дозволу проводиться у разі своєчасного усунення порушень, що призвели до призупинення дії дозволу.
     9.2 В разі виявлення порушення вимог цього положення та чинного законодавства (відсутність дозволу) у сфері торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, або виявлення недоліків, причини яких не можуть бути усунені негайно, або подальша діяльність суб’єкта підприємницької діяльності може спричинити шкоду життю чи здоров’ю громадян, приймається рішення виконавчого комітету Сла- вутської міської ради відповідно до якого КП «Славутське житлово-комунальне об’єднання» та Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства зобов’язані, Славутському РЕМ рекомендується розірвати договір про надання послуг шляхом односторонньої відмови від договору в порядку та на підставах встановлених Цивільним Кодексом України та іншими Законами України.
     9.3 Рішення виконавчого комітету Славутської міської ради про призупинення дії або анулювання дозволу в 3-денний термін надсилається суб’єкту підприємницької діяльності, Славутському районному відділу ГУ МВС України в Хмельницькій області, Славутському районному відділу МНС, Славутській ОДПІ, Славутській районній санітарно-епідеміологічній станції та іншим організаціям і установам міста у встановленому порядку.
     9.4 Анулювання документа дозвільного характеру в разі звернення звернення суб'єкта господарювання: про припинення юридичної особи (злиття, приєднання, поділ, перетворення або ліквідація); припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця; встановлення факту надання в заяві та документах, що додаються до неї, недостовірної інформації.
     Законом можуть встановлюватися інші підстави для анулювання документів дозвільного характеру.
     Анулювання документів дозвільного характеру здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».
     10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
     ЗА ВІДСУТНІСТЬ ДОЗВОЛУ
     10.1 Суб’єкт підприємницької діяльності несе відповідальність за відсутність дозволу згідно зі ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
     10.2 У разі відсутності дозволу з вини суб’єкта підприємницької діяльності, він зобов’язаний оформити зазначений дозвіл згідно з даним Положенням.
     Секретар міської ради Б. Семенюк.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 8 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік