Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 20.05.2011 ПРИКЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ

Пролетіли роки, і ось я вже закінчую восьмий клас. Повірте, жодного разу не пошкодувала, що прийшла саме в Славутську зош №1. Досвідчені, доброзичливі та щирі педагоги вкладають у нас свої знання та сподівання, вчать цінувати й творити добро. Але не було б усього цього без натхненного та розумного керівника. Саме завдяки нашому директору Андрію Даниловичу Смолійчуку шкільний колектив такий дружний і згуртований.
     Особисто я захоплююсь цією людиною. Наш директор поєднує в собі стриманість та лаконічність, досконалість та мудрість, доброту та суворість, інтелект та дотепність. Андрій Данилович слугує наставником для кожного вчителя та учня. Він благословив у світ сотні майбутніх інженерів і педагогів, економістів та юристів, правоохоронців і просто хороших людей, які з вдячністю пам'ятають його.
     Інтереси та захоплення А.Д.Смолійчука надзвичайно різнобічні. Він є палким шанувальником гір і зумів підкорити не одну гірську вершину. Поки що найвищою з них став Ельбрус, але, впевнена, це не межа. Він не вперше обраний депутатом міської ради. Це слугує свідченням великої людської довіри.
     Звичайно, головною справою Андрія Даниловича є школа, в якій він реалізовує всі свої знання та уміння. Саме яскраві досягнення у вихованні учнів можна вважати вагомим врожаєм на творчій ниві вчителя вчителів А.Д.Смолійчука. Він є прикладом для наслідування кожному із нас, учнів. Зізнаюсь, десь глибоко в душі мрію бути схожою на нього.
     Христина ВИСОЦЬКА.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік