Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - pay auto insurance online
     
     <  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.05.2011 МАЙБУТНЄ СУСПІЛЬСТВА – ЗА АКТИВНОЮ ДІЄВОЮ ГРОМАДОЮ

Запрошення супроводжувати славутську делегацію до Хмельницького у складі заступника голови РДА Василя Колодніцького, завідувача відділом культури Віталія Хрустінського та директора районного територіального центру управління праці та соціального захисту населення Лариси Мазур «ТП» прийняв із задоволенням, адже завжди цікаво на власні очі побачити, як там справи в області. Та й інтригував порядок денний зустрічі в конференц-залі готелю «Поділля», основним пунктом якого значилось урочисте підписання Меморандуму про співпрацю у подоланні наслідків економічної кризи в сільських громадах.
     Отже, головними дійовими особами дійства стало керівництво корпорації «Сварог Вест-Груп» в особі голови правління Андрія Гордійчука (зовні виглядає дуже молодо і привабливо); Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громади», засновником якого виступив «Сварог» (на зустрічі його представляла виконавчий директор Тетяна Василик) та очільник Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду Дж.Сороса «Відродження» Руслан Краплич. Ця тріада й підписала Меморандум про співпрацю. А те, що все робиться під наглядом і за сприяння влади, запевнила своєю активною участю у зібранні керівник апарату облдержадміністрації Лілія Бернадська. У вступному слові вона, зокрема, зазначила:
     - Ми долучились до історичного заходу. Дякуємо присутнім, що робите все для того, аби хмельницький край розвивався. Живемо ж у непростий, кризовий час. Ми відкриті для зовнішніх і внутрішніх інвесторів, аби з їхньою допомогою та нашими спільними зусиллями зробити Хмельниччину аграрною житницею України. А оскільки споконвічно все починається з українського села, то політика держави нині спрямовується на відродження сільських громад, культурної спадщини. Творімо це разом!
     Було обіцяно, що в результаті підписання Меморандуму запрошені на захід представництва Шепетівського, Полонського, Красилівського, Новоушицького, Хмельницького та Славутського районів отримають можливість освоїти кошти для вирішення нагальних проблем соціальної сфери сільських громад. Прозвучало, що ОДА, як представник інтересів області, висловлює всебічну підтримку та сприяє ініціативі щодо залучення додаткових інвестицій, а саме коштів у сумі 1 мільйона гривень, закликаючи до співпраці заклади соціальної сфери та ЗМІ. Яка дещиця з того «пирога» перепаде Славутчині, наразі невідомо…
     Міжнародний фонд «Відродження», який з 2009р. реалізовує Антикризову гуманітарну програму, в ході якої вже фінансово підтримано 289 проектів на 13,5млн грн, зацікавлений у партнерстві з іншими донорами в питаннях підтримки громадських ініціатив заради допомоги людям, культурницьким та громадським осередкам, які значною мірою постраждали внаслідок впливу фінансово-економічної кризи. Фонд «Зміцнення громади» теж бере активну участь у підтримці закладів та художніх колективів, які потерпають через кризу, але здатні в подальшому оновити й розвинути свою діяльність.
     Йдеться в першу чергу про антикризовий грантовий конкурс на створення культурно-громадської активності на базі колективів художньої самодіяльності. Такі осередки мають стати мобільними, комп’ютеризованими, оснащеними музичним обладнанням. Учасниками конкурсу є заклади культури сільської місцевості та малих міст, які подадуть проектні пропозиції (лише спільно з громадськими організаціями та благодійними фондами, органами самоорганізації населення). Знову ж, чи долучаться до пропонованих проектів славутчани? Поживемо - побачимо.
     Валентина ЗАВАДСЬКА.
     м.Славута-м.Хмельницька-м.Славута.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік