Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.05.2011 СПРАВЖНЄ СВЯТО ДЛЯ ЛЮБИХ МАТУСЬ

З нагоди Дня матері у міському Палаці культури відбувся святковий благодійний концерт «Від усієї душі». Зібрані під час заходу кошти будуть використані на розвиток творчо обдарованих молодих людей.
     ...Берегиня сімейного вогнища, жінка, котра дарує жи-ття, ніжна та лагідна мама, найкраща подруга та порадниця - саме на возвеличення цих безцінних якостей була спрямована програма урочистого концерту. Привітала усіх присутніх із Днем матері заступник міського голови Г.Фурманчук, яка від його імені висловила слова вдячності організаторам концерту та його учасникам.
     Найдорожчою людиною у нашому житті завжди була, є і буде мама. Саме матусі присвячували пісні та багато інших композицій юні і талановиті вихованці позашкільних закладів міста, серед яких Ю.Олексик, М.Левін, В.Березок, А.Шлапак, а та-кож досвідчені виконавці-викладачі О.Турчак, І.Марчук, О.Душкевич, І.Ніколаєва.
     Різноманітні танцювальні номери подарували глядачам творчі колективи Будинку дитячої творчості, міського Палацу культури та районного Будинку культури - зразковий хореографічний ан- самбль «Альянс», гурток ба-льного танцю «Грація», наро-дний ансамбль «Пролісок».
     У благодійному концерті взяли участь і представники волонтерського руху нашого міста, які, приєднавшись до Всеукраїнської акції «Серце до серця», збирали кошти для лікування дітей, хворих цукровим діабетом.
     Протягом святкового заходу усі бажаючі мали змогу подивитися на роботи майстрів нашого міста, а також придбати мальовничі сувеніри, виготовлені умілими руками талановитих дітей.
     Сюрпризом для глядачів благодійного концерту «Від усієї душі» став виступ гостей із Рівного Андрія Роєка та Сашка Невже, які виконали чудові пісенні композиції та разом із усіма іншими учасниками подарували присутнім гарний настрій та приємні враження.
     Дякуємо організаторам концерту та його учасникам за подароване свято та незабутні емоції. Творчого натхнення вам та подальших успіхів!
     Ольга ЛИСА, прес-секретар міськвиконкому.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік