Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.05.2011 СЛАВУТА МИСТЕЦЬКА

Багатолюддям весняного суботнього дня відзначився міський Палац культури, де проходив творчий концерт-звіт аматорів народного мистецтва нашого міста, присвячений 20-й річниці Незалежності України. Фойє прикрасила вишукано оформлена виставка декоративних та художніх виробів, виготовлених невтомними руками творчо обдарованих славутчан. Жаданими гостями на святі стало поважне журі з Хмельницького на чолі із Анатолієм Беліванцевим, заслуженим діячем мистецтв України, заступником директора обласного наукового центру культури і мистецтва. Для вітального слова він піднявся на сцену (на якій пізніше отримав у подарунок неповторний рушник, вишитий руками славутських майстринь) разом із заступником міського голови Галиною Фурманчук. І покотилося дійство…
     Від Київської Русі до пісенного «Мій рідний краю, Україно – найкраще місце на землі!» помандрували вдячні глядачі за допомогою концертних виступів та відеоряду кінних походів славутських козаків на чолі зі своїм отаманом, міським головою Василем Сидором. Благословив цю мистецьку феєрію фундатор містечка Славута князь Роман-Даміан Сангушко (викладач ДШМ Валентин Войцеховський). Він передав естафету одному з кращих наших колективів, народному аматорському хорові комбінату «Будфарфор» - ті вийшли козаками і таки дали жару! Сміливим експериментом стало об’єднання на сцені в одній композиції славнозвісних «Перлинки» та «Щедрика», фольклорно-етнографічних гуртів. А як потужно заспівав «Реве та стогне Дніпр широкий» народний хор ветеранів війни і праці!..
     Власне, усі славутські установи, що мають відношення до мистецтва – міський Палац культури, Дитяча школа мистецтв, Будинок дитячої творчості – представили все краще, чому навчили своїх вихованців. Сплавом юні, молодості та зрілості назвемо вдало зрежисовану концертну програму, у якій «Причинну» натхненно декламувала член клубу «Оберіг», шевченкознавець Ольга Гибалюк, а шквал оплесків зірвали Галина та Анатолій Дубови, артисти оригінального жанру, котрі своє циркове мистецтво нещодавно демонстрували аж у Китаї. Заключним акордом стала злагоджена гра муніципального духового оркестру під диригуванням Георгія Білоуса…
     Коли стихли аплодисменти, пригадалися слова А.Беліванцева: «Це вже 12-й творчий звіт, який ми оцінюємо на теренах області. Тут працює 248 колективів, що носять звання народних аматорських. Маємо за велику честь бути у вашому чудовому місті. Вірю, що побачене в Славуті надихне і приємно здивує». Думається, сподівання заслуженого діяча мистецтв справдились.
     Валентина ОЛЕГОВИЧ, фото Р. БАЧИНСЬКОГО.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік