Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - easy auto insurance quotes
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - auto auto insurance
     
     <a  ...

Куплю/продам:       Плиткорез Sturm TC9822U<...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця



інформери

Курс долара






 20.05.2011 ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ: ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Де найкращі майстри виро-бничого навчання та найліпша база для підготовки спеціалістів? Керівництво Славутського державного професійно-технічного навчального закладу стверджує, що саме у них. Це й намагалися довести шанованим гостям, організувавши майстер-класи за професія-ми, ярмарок-продаж кондите-рських виробів та виставку творчих робіт. Екскурсію ліцеєм розпочали із ознайомлення з експозиціями нещо- давно створеного музею Бо-йової слави: символічно, що базується він на политій кров’ю і вмитій сльозами зем-лі, встеленій кістками жертв «Гросслазарету»…
     Моєю провожатою того дня зголосилася бути старший майстер О.Жовноватюк: енергії та завзяття Ольги Аркадіївни сповна вистачило, аби провести кореспондентку «ТП» навчальним корпусом, гуртожитком, кухнею-лабораторією, прекрасно облаштованим дегустаційним залом (но- винка!), кондитерською майстернею, вишукано оформленою (причому, власними силами) їдальнею.
     Звісно, подивитись було на що. Познайомились із майбутніми автослюсарями Олексієм Семенюком із Хоростка і Петром Петруком із Печивод, а також їхнім викладачем Валентином Якимовичем. У швейній майстерні нас привітно зустріла майстер Леся Чайковська, а на кухні та в дегустаційному залі - чарівні кухарочки Аня Гриценюк, Світлана Кашиця, Наталя Редько і Катя Савич. Всі вони радо відповідали на запитання прибулих у ліцей в день відкритих дверей ровесників із Бачманівки та Славутської зош №3. Згодом же всі разом поспішили до актової зали, де відбулися представлення закладу і концерт художньої самодіяльності, організований силами ліцеїстів та їхніх педагогів.
     Зустріч відкрила директорка ліцею Надія Ніжнік, котра привітала й роботодавців, і своїх нинішніх та майбутніх учнів: «Наступає такий момент, коли кожна молода людина задумується, ким їй бути і куди піти вчитися. Тож ми пропонуємо свої послуги у здобутті обраної професії. Із 1 вересня до вже звичних (кравець, кухар-кондитер, слюсар з ремонту автомобілів та во- дій, електрогазозварник, продавець, оператор комп’ютерного набору-обліковець) до- даються нові: будівельник-упоряджувальник; майстер ресторанного обслуговування; спеціаліст із діагностики та електронного устаткування транспортних засобів. Наші учні цьогоріч успішно подола-ли атестацію закладу - залишився завершальний етап у Києві».
     - Я - будівельник із 40-річним стажем, - в якості роботодавця звернувся до молоді Олександр Колесник, головний інженер Славутської філії «Артсервісу», – тож мені подобаються ті професії, яких навчають у вашому закладі. Нашій фірмі особливо будуть потрібні упоряджувальники (облицювальники). У ліцеї я бачу хорошу виробничу базу, тут працює злагоджений колектив – тож творіть своє майбутнє!
     Тісним соціальним партне-рством стосунки із професійним ліцеєм назвала директор міськрайонного центру зайнятості Маргарита Кравчук. Вона озвучила те, що вже давно у всіх на вустах: наші виші нині готують, штампуючи дипломи, абсолютно незатребуваних у такій кількості спеціалістів – країна “перенасичена” юристами, економістами, бухгалтерами. Тож треба вчитися робити щось своїми руками. Наші підприємства потребують робітничих професій, а роботодавець, беручи на роботу випускника ліцею, отримує кваліфікованого спеціа- ліста і пільгу від держави. Для прикладу, цього року мали багато варіантів із працевлаш- тування зварників і слюсарів, зазначила Маргарита Євгенівна.
     Славутський професійний ліцей – наймолодший на Хме-льниччині, але вже встиг заявити про себе в освітньому просторі області. Тут, як стверджують фахівці, достатньо високий рівень навчання і виховання. «Будуймо вільну Україну!» - завершальним акордом Дня відкритих дверей пролунав цей заклик.
     В. АНДРІЄНКО,
     фото авторки.
     



  коментарі: 0



Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 3 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VG



статистика по сайту
Оголошень 6938
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456



Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.



гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 1 =  




 331491233

Славута


Славута 2018 рік