Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 20.05.2011 НЕБЕЗПЕЧНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ – ТУБЕРКУЛЬОЗ

Йдеться про бактеріальну інфекцію, котра, як ніяка інша, викликає найбільшу кількість смертей в усьому світі. Її збудник, мікробактерія туберкульозу (паличка Коха), поширюється повітряно-крапельним шляхом. Вважають, що нею інфіковано приблизно дві третини населення планети. Однак не всі інфіковані хворіють туберкульозом. Це відбувається у людей з ослабленою імунною системою, коли бацила переборює усі захисні механізми, розмножується і викликає захворювання.
     В боротьбі з туберкульозом основне значення має специфічна профілактика, а в нашій країні – імунопрофілактика вакциною БЦЖ. Серед щеплених дітей захворюваність зменшується в 7-10 разів і більше! Навіть в умовах сімейного контакту ревакцинація допомагає знизити захворюваність більше ніж в 4 рази. Первинне інфікування, як і первинні форми туберкульозу, у вакцинованих протікають доброякісніше, без ускладнень та мають тенденцію до швидкого виздоровлення. Вакцинацію здійснюють в пологовому будинку на 3-5 день життя дитини. Імунітет розвивається через 6-8 тижнів. До цього часу немовлята дуже сприйнятливі до туберкульозної інфекції, тому при виписці з пологового будинку всі дорослі члени родини обов’язково повинні пройти флюорографічне обстеження.
     Ревакцинацію проводять в 7 і 14 років дітям, які мають негативну реакцію Манту з 2ТО. При правильному проведенні вакцинації та ревакцинації БЦЖ рубчик, що слугує критерієм якості вакцинації, утворюється у 90-95% вакцинованих. З метою ран-нього виявлення латентної туберкульозної інфекції серед дитячого населення застосовується туберкулінодіагностика: проба Манту з 2ТО дозволяє виявити факт інфікування уже через 6-8 тижнів. Вважають, що приблизно 10% інфікованих у майбутньому мають ризик захворіти активною формою туберкульозу.
     Слід відмітити, що проба Манту з 2ТО нешкідлива як для здорових дітей, так і для інфікованих із різними соматичними захворюваннями. Туберкулін не містить живих мікроорганізмів, а тому не впливає ні на імунну систему, ні на дитячий організм в цілому. Туберкулінодіагностика застосовується з 12-місячного віку щорічно до 18 років. Проводиться бригадним методом (за обов’язковим дозволом батьків) і допомагає виявити та вчасно провести профілактичні заходи серед груп ризику.
     Ще раз підкреслюю: усі особи з позитивними реакціями Манту з 2ТО мають бути обстежені на туберкульоз! При необхідності їм призначається профілактичне лікування, яке дозволить запобігти захворюванню.
     Алла ПАНЧУК, лікар-фтизіопедіатр ЦРЛ.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік