Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - easy auto insurance quotes
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - auto auto insurance
     
     <a  ...

Куплю/продам:       Плиткорез Sturm TC9822U<...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.05.2011 ЗАХИСНИКИ ДЕРЖАВІ ЗАВЖДИ ПОТРІБНІ

Сьогодні ми публікуємо обіцяне нами інтерв’ю з начальником Військового коледжу сержантського складу Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, уродженцем с.Дяків Славутського району, полковником В.П.Слюсарчуком:
     
     - Володимире Петровиче, нині багато говориться у військових колах про те, що на певному етапі розбудови Збройних сил України виникали проблеми з підготовки молодших командирів. Але, як бачимо, сьогодні ця проблема вирішується.
     - Цілком погоджуюсь. Останнім часом, втілюючи в життя завдання Державної програми реформування та розвитку Збройних сил України на 2006-2011 роки, здійснюється комплекс заходів, спрямованих на реалізацію Концепції розвитку професійного сержантського складу. При цьому впроваджується прозора та ефективна система кар'єрного росту, закладено базу для підвищення престижу та зміцнення авторитету цієї категорії армійців. Сама ж підготовка проходить за трьома рівнями – базовим, середнім і вищим.
     - Очевидно, цим і було викликано створення Військового коледжу в місті над Смотричем?
     - Так. Відповідно до спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2009 р. у 2010-му році розпочав свою діяльність наш Військовий коледж. Його завдання полягає у підготовці військових фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молод- ший спеціаліст» для Збройних сил України. Навчання протягом двох з половиною років здійснюється за такими спеціальностями: експлуатація озброєння і техніки інженерних військ; радіаційний і хімічний контроль; монтаж електроустаткування електростан- цій і електросистем.
     Ще торік, наприкінці вересня, у нас розпочалась підготовка сержантів військової служби за контрактом, які мають вищу освіту. А з 1 вересня цього року курсантами нашого навчального закладу мають можливість стати нинішні школярі, випускники 11-х класів, та військовослужбовці строкової служби і служби за контрактом.
     - І що для цього потрібно?
     - Щоб стати майбутнім армійським професіоналом, тим, хто вступає з числа цивільної молоді, треба за результатами зовнішньо- го незалежного оцінювання у представництвах Українського центру оцінювання якості освіти з метою отримання сертифікатів із таких предметів як українська мова та література і математика або фізика (профільні предмети) мати не менше 124 бали. А безпосередньо у коледжі проводитимуться оцінка рівня фізичної підготовленості, психологічне обстеження та медичний огляд випускників військово-лікарською комісією.
     Для тих, хто вступатиме з числа військовослужбовців строкової служби, вступні іспити з цих же предметів відбудуться безпосередньо у військовому коледжі після 25-денного навчального збору. Також це стосується і військовослужбовців служби за контрактом, котрі закінчили школу у 2007 році та раніше.
     - «Сержант» у перекладі з латинської означає «службовець». Напевно, для його якісної підготовки важлива роль відводиться викладацьким кадрам та матеріальній базі.
     - Безумовно. У коледжі на сьогодні працюють кваліфіковані співробітники, котрі мають великий педагогічний та професійний досвід. Окрім сучасних навчальних корпусів, аудиторій, лабораторій, парку інженерної техніки, двох бібліотек, маємо навчальний полігон площею майже 250 гектарів. На ньому обладнано 12 навчальних містечок, машинодром, стрільбище, польовий табір, плавальний басейн, водойму для проведення занять з будівництва мостів і наведення переправ тощо. Для курсантів обладнано гуртожитки, їдальню, поліклініку з лазаретом, споруди для занять спортом. Словом, створено всі умови для навчання та відпочинку. Крім того, цілий ряд дисциплін викладатимуть науково-педагогічні працівники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка
     - А що ж у перспективі?
     - Найближчим часом у коледжі планується удосконалення навчання сержантів шляхом відкриття нових напрямків підготовки, спеціальностей і спеціалізацій. Це сприятиме створенню професійного сержантського корпусу в Збройних силах України. Випускникам видаватиметься диплом державного зразка, що дасть можливість продовжувати навчання у подальшому, з метою одержання повної вищої освіти. Та найголовніше – ми гарантуємо працевлаштування випускників на відповідних посадах у військах.
     Молодь сьогодні не завжди дослухається до порад батьків. А шкода. Адже служба у Збройних силах України - то досить високі соціальні гарантії: це і достойне грошове забезпечення, і отримання житла за рахунок держави, і безкоштовне лікування і можливість участі у миротворчих місіях, ООН і, що немаловажливо, гарантія мати пенсію після 20 років вислуги.
     Хочу через вашу газету звернутись до молодих земляків із закликом - забезпечте достойне майбутнє собі та, у подальшому, своїм сім’ям! Адже держава завжди дбає про своїх захисників.
     Інтерв’ю вела В. БОГДАНОВА.
       коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6938
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік