Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.05.2011 ЗМАГАЮТЬСЯ ЮНІ ТУРИСТИ

Пізнавальне, виховне і економічне значення масового туризму загальновідомі. Туризм у XX столітті перетворився в потужну індустрію відпочинку, оздоровлення, розваг, набув різноманітних, іноді несподіваних і екстравагантних напрямків.
     Окреме місце посідає спортивний туризм. В нашій країні цей вид введений до Єдиної спортивної класифікації України з видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор. Діють відповідні нормативні вимоги, спортивна класифікація, критерії оцінки складності туристичних походів, введені спортивні розряди та звання.
     Важливе значення у спортивному туризмі надається змаганням із туристського багатоборства - техніки пішохідного, гірського, спелеологічного, водного, лижного видів, орієнтування на місцевості. Туристські змагання стають щорічною перевіркою технічної і практичної підготовки юних туристів до непростих мандрівок, користуються незмінною популярністю серед учнівської молоді.
     Нещодавно, наприкінці квітня, Славутським міським центром туризму і краєзнавства учнівської молоді були проведені ХХ міські змагання з техніки пішохідного туризму, присвячені 20-ій річниці Незалежності України. До програми змагань входили такі види: «Командна смуга перешкод», «Конкурсна програма» та «Рятувальник – школа безпеки».
     Першорядне місце в змаганнях належить подоланню за допомогою спеціального туристського спорядження і застосування техніки страховки командної смуги перешкод, вмінню долати складні природні перешкоди, яких достатньо в районі Танкової гірки: спуск, підйом і траверс схилу, імітований скельний підйом, переправа через яр навісною переправою та паралельними мотузками.
     Слід відмітити, що вдосконалення кваліфікаційного рівня учасників змагань у школах міста дозволило поставити дистанцію «Командна смуга перешкод» достатньої складності для присвоєння III дорослого розряду зі спортивного туризму учасникам команд, які посіли призові місця (ЗОШ №6 – тренер К.Г.Вакульчук, ЗОШ №3 – Д.А.Холоденко, СЗОШ №9 «Успіх» - І.П.Климчук). У конкурсі із в'язання вузлів призові місця отримали команди ЗОШ №№1, №5 та «школа-гімназія».
     Побажаємо нашим туристам подальших успіхів та радості перемог!
     А. СЛІВІНА, інструктор центру
      туризму і краєзнавства м.Славута.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік