Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.05.2011 СЛАВУТСЬКА ТЕНІСИСТКА

Наталія Капуста, незважаючи на свій юний вік, уже широко відома у нашому місті та далеко за межами нашої області як талановита і перспективна тенісистка. Вона є членом міського клубу «Золота ракетка» та вихованкою ДЮСШ управління освіти. За підсум- ками минулого року її за високі спортивні досягнення названо однією із найкращих спортсменів міста. А вже з початку поточного року Наталка тішить своїх краян новими успіхами.
     На престижному турнірі «Кубок Роксолани» в м.Рогатин (Івано-Франківська область) вона зайняла почесне п’яте місце. В обласному чемпіонаті дівчина стала абсолютною чемпіонкою серед ровесниць. І ось новий успіх: у Івано-Франківську відбувся Міжнародний тенісний турнір «Кубок Карпат» - один із трьох найрейтинговіших турнірів України. Понад 300 учасників з дев’яти країн змагалися в різних вікових категоріях. Серед дівчат до 1998 року народження боролася й наша Наталка. У цій групі за першість змагалися 36 учасниць, де наша тенісистка, одержавши 11 перемог поспіль, вийшла у фінал. Срібна нагорода, яку отримала юна славутська тенісистка, – це безсумнівний успіх та перспективний крок у велике спортивне майбутнє.
     Напередодні турніру надійшла ще одна радісна звістка: за високі спортивні досягнення у тенісі Наталці присвоєно звання кандидата у майстри спорту України, і в рейтингу найсильніших тенісисток України вона посідає 210 позицію.
     Разом із Наталією на Міжнародному турнірі виступили юнаки зі Славути Сергій Капуста та Андрій Калетюк, які із 60 учасників своєї вікової групи змогли увійти в 15 найкращих. Учасники турніру і тренер команди С.П.Капуста щиросердно дякують міському голові В.Сидору, міському центру ФЗН «Спорт для всіх» за матеріальну допомогу та сприяння їх участі у тенісному турнірі «Золота ракетка».
     В. Шабуров, директор центру ФЗН «Спорт для всіх»


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік