Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.05.2011 ПОБАЖАЛИ ЗДОРОВ’Я І ДОВГОЛІТТЯ

Традиційно напередодні травневих свят посадовці районної влади завітали (та ще й цього разу не з порожніми руками, а з тортами та солодощами) до Старокривинського будинку-інтернату для людей похилого віку та одиноких непрацездатних громадян, аби приділити їм увагу і звеселити концертною програмою, задля чого до Кривина того дня з’їхались школярі із Крупця та Лисичого. А тон всьому задавав вимуштруваний та зодягнений у фірмові однострої кривинський загін джурів Нетішинського полку Міжнародного союзу козаків «Запорозька Січ»…
     Кожному зі стареньких дісталося по весняній квітці від заступника голови райдержадміністрації В.Колодніцького: оскільки в їх рядах переважно жіноцтво, то Василь Іванович привітав усіх із Днем матері, що наближався, та святом Перемоги, яке є найсвятішим для кожного українця. «Я пам’ятаю, як війна почалась і закінчилась, - відгукнулась на його слова Ольга Павлівна Голуб, котра народилась у Мирутині, заміж вийшла у Сьомаки, а віку доводиться доживати тут, в стінах будинку-інтернату. – І зараз ніби чую, як стріляли із літаків. У мене була дуже велика рана на нозі, то впала онуча, я плакала від болю»…
     До побажань здоров’я і довголіття приєднались голова районної ветеранської організації О.Чернецька, начальник управління соцзахисту населення С.Рабченюк та директор місцевої школи В.Семенюк. Його вихованці підготували літературно-музичну композицію, лейтмотивом якої стали пісенні рядки: «Ветеранам ще сниться війна…» та «День Перемоги – радісне свято». Проникливо співали педагоги Альона Рубас та Олена Кирилюк. Порадували своїм завзяттям і національним вбранням маленькі танцюристи крупецього хореографічного гурту «Водограй».
     Бабусі і дідусі були зворушені до сліз. Вони раділи всьому побаченому і просили приїздити ще. Їхні побажання підсумувала у своєму вдячному слові директор закладу Л.Попчук.
     Валентина АНДРІЄНКО.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік