Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 12.05.2011 ДЕЗІНФЕКЦІЯ – ЗА ГРАФІКОМ

Днями до редакції звернулись славутчани із проханням надрукувати на сторінках газети письмову відповідь щодо порядку здійснення хлорації міського водогону Славутським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства та своєчасності інформування про цей захід населення міста.
     
     Наш кореспондент адресував це запитання керівнику УВКГ Леоніду Степанюку та отримав наступну відповідь:
     - У відповідності до діючого Державного стандарту ДСа НПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», двічі на рік – восени та навесні - управління водопровідно-каналізаційного господарства (УВКГ) міста здійснює сезонну дезінфекцію розподільчої мережі централізованого водогону розчином хлору з наступною промивкою.
     Тому нещодавно в Славутському УВКГ було видано відповідний наказ за №64 від 12 квітня п.р., згідно з яким 28 квітня п.р. й було запроваджено такий захід з метою знезараження всієї мережі міського водопостачання, позаяк технічної альтернативи для дезінфекції водного господарства поки що не існує.
     Цим наказом було зобов’язано відповідальних працівників УВКГ розробити і затвердити план хлорації та промивки мереж водогону міста, організувати оперативний лабораторний контроль під час цих профілактичних заходів та попередньо – за тиждень до початку їх – оприлюднити у місцевих ЗМІ інформацію, що 28 квітня 2011 року, в зв’язку з сезонною хлорацією та промивкою централізованої водопровідної мережі міста, питна вода з 10год. до 17год. буде подаватися з підвищеним вмістом хлору. Цей текст ми надали управлінню інформаційного забезпечення та внутрішньої політики міськвиконкому з проханням розмістити його у місцевих ЗМІ. Відтак, ТРК «Контакт-Славута» у свої телепередачах протягом тижня надавала цю інформацію славутчанам, а газета «Пульс» надрукувала його зміст у випуску №16 від 22 квітня п.р., «Трудівник Полісся» - у випуску №16 від 21 квітня п.р. Отже, 28 квітня п.р. розподільча мережа водогону міста була заповнена дезінфікуючим розчином із вмістом активного хлору з концентрацією 97мг/куб.дм. В кінцевих точках водогону концентрація активного хлору становила 45мг/куб.дм. Після експозиції тривалістю 6 годин система водогону була промита до вмісту залишкового вільного хлору у воді в концентрації 0,3-0,5мг/куб.дм, тобто, до номінального вмісту, про що свідчить відповідний акт, складений відповідальними особами УВКГ від 28 квітня п.р.
     Цей захід виконувався із застосуванням електролізної установки знезаражування питної води типу ЕТР-1000, котрою також здійснюється постійне щодобове знезараження води кухонною сіллю, яка під впливом процесу електролізу розкладається на дезінфікуючу речовину – гідрохлорид натрію, що є нешкідливим для здоров’я людей.
     Записав О. ІВАНОВИЧ.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік