Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 12.05.2011 КРІЗЬ РОКИ – ПАМ’ЯТАЙМО!

Ми щасливі з того, що маємо змогу спілкуватися з живими свідками тих подій, людьми, які кували історію, гартували її своїми руками. З року в рік лишається все менше й менше їх серед нас, проте це стає ще більшим стимулом до того, аби ми краще розуміли свою історію, відкривали її для себе не з книжок чи журналів, а з першоджерел – свідчень очевидців.
     Саме таку мету переслідує НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія», котрий спільно з районною бібліотекою для дітей традиційно уже декілька років організовує заходи-зустрічі, присвячені річницям Великої Перемоги. Ось і на цьому тижні гімназисти 7-11 класів та всі бажаючі мали нагоду поспілкуватися з ветеранами, які ділилися своїми спогадами, аби молодь пам’ятала про великий жертовний подвиг своїх дідів та прадідів.
     Неможливо передати на папері ті емоції, що їх пережили учні під час спілкування на тему: «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні» з полковником у відставці І.М.Калашніковим. Його шлях крізь війну був дуже непростим – родом із Хмельниччини, він дійшов аж до Берліна. Цікавість зустрічі була породжена не лише актуальністю теми. Школярі переймаються минулими, роблять власні висновки з почутого, аби володіти історією своєї країни та гідно поціновувати подвиги героїв.
     Бібліотекарі М.В.Баландюк і В.М.Комарова інформували учнів про історичне значення Перемоги над нацистською Німеччиною, про масовий героїзм людей на фронті і в тилу. А розгорнута виставка літератури «Війні немає забуття» розповідала правду про війну, про ті випробування, які випали на долю України і українців.
     О. Чапайло, заступник директора
      з виховної роботи НВК «ЗОШ І-ІІІст., гімназія».
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 3 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік