Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.05.2011 "СВЯТО ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ"

Скільки в цих словах правди і гіркоти! З історії відомо, що майже кожна родина втратила на війні своїх синів і дочок, братів, чоловіків. На жаль, з кожним роком серед нас все менше залишається тих людей, які були учасниками і свідками тих подій. Саме вони, а також інші мешканці зібралися на мітинг у центрі села біля пам’ятника полеглим землякам у Великій Вітчизняній війні. Після закінчення його всіх присутніх запросили на святковий концерт, який відбувся у сільському клубі с.Полянь.
     Святково прикрашений зал. Оформлена книжкова виставка «Пам’ятаємо 45-й і сьогодні, і завжди». В перших рядах - ветерани Великої Вітчизняної. Нескінченна кількість слів вдячності пролунала з уст підростаючого покоління, вокальної групи сільського клубу в складі Загородньої Олександри, Дондюк Ольги, Данилюк Марини, Базан Ірини, Лясоти Аліни, Загородньої Наталії, Поліщук Анастасії, Кротюк Яни і Данилюк Сніжани. Вітав учасників зібрання й сільський голова К.В.Шатковський. «Хоч минула війна з кожним роком все далі відходить у минуле, - сказав він, - пам’ять про неї, про тих, хто на ній поліг, нетлінна». Слова привітань зі святом Перемоги прозвучали від сільських депутатів І.І.Колєсніка, Г.В.Вдовіченко. Хвилиною мовчання вшанували учасники зібрання пам’ять полеглих у боях за Перемогу. А коли пролунали в залі перші акорди «Дня Перемоги» Д.Тухманова, яку виконувала Олександра Загородня, зал встав, співав крізь сльози. Слова вдячності пролунали на адресу організаторів святкового концерту - завклубом Л.Л.Мельник, бібліотекаря А.О.Гаврилюк. Їхня співпраця дарує вже не один приємний захід для односельчан.
     Т. Яцюк, вчитель української мови та літератури Полянського нвк.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік