Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.05.2011 БАТЬКІВСЬКА "ЛЮБОВ"

Минулорічної осені Славутською прокуратурою була порушена кримінальна справа №1-29 із звинуваченням Віктора Юзефовича Михальченка (всі прізвища та по батькові в публікації змінені. – Авт) за двома статтями Кримінального кодексу. Було встановлено, що цей житель одного із сіл району підняв руку на свою 8-літню доньку Карину. Відповідно до Конституції України будь-яке насильство над дитиною переслідується законом. В той же час Закон «Про охорону дитинства» говорить: батьки зобов’язані виховувати своє дитя, піклуватися про його здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, поважати дитячу гідність. Однак, наш горе-татусь трактував ці законодавчі акти по-своєму. Як?
     В один із листопадових днів Михальченко, перебуваючи у звичному для себе стані алкогольного сп’яніння, умисно наніс декілька ударів малолітній доньці, спричинивши їй тілесні ушкодження (добре, хоч легкого ступеня тяжкості). Після цього до міліції надійшла заява від матері Каринки: вона просила притягнути до відповідальності свого співмешканця, котрий безпричинно підняв руку на їхню доньку. Ось рядки із пояснень Наталії Владиславівни: «В цивільному шлюбі ми мешкаємо з Віктором уже 8 років. Останнім часом він часто ображає як мене, так і Карину. Того дня він кидав її по всій хаті. Коли я заступилась, то став бити й мене. Все це тривало протягом години. Потім чоловік заспокоївся і ліг спати. Під час побиття донька була вся в крові, оскільки чоловік розбив їй носа».
     Як же пояснив свої дії «люблячий» татусь? «Я заставляв дочку робити уроки, але вона послала мене нецензурною лайкою (невже, Вікторе Юзефовичу?! - Авт.). Її поведінка мене образила». Додаткові свідчення в прокуратурі звучали так: «У мене з донькою нормальні стосунки. Інколи я її бив, але несильно. Того вечора повернувся додому трохи «напідпитку» (біля магазину випив 2 склянки горілки)»…
     За вчинене чоловік був визнаний підозрюваним у справі та обвинуваченим. Пригадаємо характеристику на нього, видану сільською радою: 1978 року народження, в селі проживає без реєстрації, постійного місця роботи не має. Неодноразово притягався до адміністративної відповідальності за зловживання спиртними напоями та насильство в сім’ї. Схильний до скоєння правопорушень. І на противагу - ось як характеризує Вікторову жертву її вчителька: «Я побачила ученицю в класі другого дня, вона була побита, вся в синцях. Дитина рідко пропускає школу. Вона старанна, бажає вчитися. З української мови, читання, письма йде в класі найкраще. Завжди виконує домашні завдання».
     Навряд чи Карина встигла зробити їх того вечора, бо «коли мама сказала йти спати, то папа схопив мене з ліжка і кинув на землю, а потім на тумбочку з телевізором. Я сховалась під ліжко, а він перевернув його і ледве мене не придушив. Коли тато п’яний, то дуже часто мене б’є, але я боялась зізнаватись».
     Отже, Карина була визнана в цій справі потерпілою. Зовсім невтішна картина відкрилась після свідчень сільського голови: «Дана сім’я характеризується негативно, оскільки і жінка, і її співмешканець зловживають спиртним, постійно конфліктують, неодноразово до них викликали міліцію. З боку сільвиконкому з ними проводилися профілактичні бесіди, оскільки від їхнього аморального способу життя страждає малолітня донька. Це не перший випадок її побиття Михальченком: близько двох років тому він вирвав волосся на її голові».
     18 лютого у відкритому судовому засіданні розпочалось слухання справи. Захищати себе Михальченко зголосився сам, без адвоката. Цього разу він нічого не приховував і не вигадував про нецензурну лайку: «Просто, донька зробила зауваження, що я прийшов п’яний, і мене це розлютило. Дружина постійно кидає дитину на мене, а сама десь вештається і п’є – таке життя мені набридає». На запитання представника обвинувачення підсудний відповів: «Не знаю, чи мені потрібна ця дитина…»
     Німіло серце в грудях у судді, коли вона слухала 8-річну потерпілу: «Вони обоє п’ють. Мама залишає мене з татом, і її немає довгий час. Мене ніхто не будить і не відправляє до школи – встаю і йду сама. Там і обідаю, бо, буває, в хаті нічого немає поїсти. Лише один раз я пропустила уроки, бо не знайшла вранці, коли збиралася, бантика…» Останнє слово підсудного було коротким: «Прошу в суду вибачення. Більше не маю що сказати». За вироком Віктора Михальченка визнано винним. За призначеним покаранням він має відпрацювати 160 годин громадських робіт.
     Валентина АНДРІЄНКО.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Андрія

прогноз погоди
На Андрія треба кожуха добродія.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік