Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.05.2011 ПОРЯДОК СТЯГНЕННЯ

Обов'язок батьків утримувати дітей до їх повноліття передбачений ст.51 Конституції України, де також зазначено, що сім'я, дитинство, материнство охороняються державою. У відповідності зі ст.180 Сімейного кодексу України батьки зобов'язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття, і такий обов'язок утримувати дітей є рівною мірою як матері, так і батька.
     Способи виконання батьками обов'язку утримувати дітей визначаються за домовленістю між ними, або за рішенням суду кошти на утримання дітей (аліменти) присуджуються у частці від доходу чи твердій грошовій сумі. У будь-якому разі, згідно зі ч.2 ст.182 Сімейного кодексу України, розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
     Згідно зі ст.21 Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» прожитковий мінімум на дітей віком до 6 років становить з 1 січня - 816 гривень, з 1 квітня - 832, з 1 жовтня - 853, з 1 грудня - 870 гривень, а на дітей віком від 6 до 18 років з 1 січня - 977 гривень, з 1 квітня - 997, з 1 жовтня - 1022, з 1 грудня - 1042 гривні.
     Якщо особа, яка має сплачувати аліменти, відмовляється це робити добровільно, то стягнення аліментів проводиться в примусовому порядку Державною виконавчою службою на підставі виконавчого листа, виданого судом, що виніс рішення про стягнення аліментів. Ця служба здійснює систематичний контроль за правильним і своєчасним відрахуванням утриманих сум аліментів стягувачам. Так, у разі неможливості стягнення аліментів із заробітної плати чи інших доходів боржника протягом трьох місяців підряд, якщо боржник не працює і не одержує доходів, стягнення звертається на майно боржника.
     Варто відмітити, що ст.190 Сімейного кодексу України передбачено, що батьки (той із них, з ким проживає дитина, і той, хто проживає окремо від неї) з дозволу органу опіки та піклування можуть укласти договір про припинення права на аліменти для дитини, у зв'язку з передачею права власності на нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, земельну ділянку тощо). Такий договір нотаріально посвідчується і підлягає державній реєстрації. Також необхідно зауважити - якщо дитина досягла 14 років, вона бере участь в укладенні цього договору. Набувачем права власності на нерухоме майно при укладенні такого договору є сама дитина або дитина і той з батьків, із ким вона проживає, на праві спільної часткової власності на це майно.
     У разі укладення договору про припинення права на аліменти для дитини, в зв'язку з передачею права власності на нерухоме майно, той з батьків, з ким проживає дитина, зобов'язується самостійно утримувати її.
     Але потрібно пам'ятати, що відповідно до ч.3 ст.190 Сімейного кодексу укладення зазначеного договору не звільняє того з батьків, хто проживає окремо, від обов'язку брати участь у додаткових витратах на дитину. Крім того, слід зазначити, що такий договір може бути розірваний за позовом відчужувача нерухомого майна у разі невиконання тим із батьків, з ким проживає дитина, обов'язку з її утримання.
     Що стосується заборгованості у виплаті аліментів, то якщо вони були встановлені не у твердій грошовій сумі, визначається заборгованість, виходячи з фактичного заробітку платника аліментів, який він одержував за час, протягом якого стягнення аліментів не проводилося. Якщо ж платник аліментів не працював на час виникнення заборгованості, то її розмір відповідно до ст.195 Сімейного кодексу України визначається із заробітку, який він одержує на час визначення її розміру. А якщо не працює і нині – то, виходячи із середньої заробітної плати працівника відповідної кваліфікації чи некваліфікованого працівника для даної місцевості.
     До речі, якщо заборгованість за аліментами виникла з вини її платника, то стягувач відповідно до ч.1 ст.196 Сімейного кодексу, вправі вимагати від нього не лише сплату суми цієї заборгованості, а й неустойки у розмірі одного відсотка від суми несплачених аліментів за кожен день прострочення.
     Крім того, варто нагадати платникам аліментів, що відповідно до ст.164 Кримінального кодексу України злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів) карається громадськими роботами на строк від 80 до 120 годин або виправними роботами на строк до одного року чи обмеженням волі на строк до 2-х років.
     Ухиленням від сплати аліментів є як пряма відмова від сплати встановлених рішенням суду аліментів, так і різні дії (бездіяльність) особи, яка повинна їх сплачувати, спрямовані на повне чи часткове ухилення від їх сплати: зміна місця роботи чи проживання, приховування видів заробітку, звільнення з роботи та інші дії, що свідчать про наміри особи повністю або частково ухилитись від сплати аліментів.
     За поданням відділу Державної виконавчої служби Славутського міськрайонного управління юстиції за перший квартал 2011 року до Славутського РВ УМВС України в Хмельницькій області було направлено 16 подань за ст.164 Кримінального кодексу України щодо осіб, які ухиляються від сплати аліментів.
     Слід відмітити, що, як передбачено ч.2 ст.166 Сімейного кодексу України, особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов'язку щодо утримання дитини. Одночасно з позбавленням батьківських прав суд вирішує питання про стягнення з таких батьків аліментів на дитину.
     О. ЖИЛЮК, заступник начальника відділу Державної виконавчої служби міськрайонного управління юстиції.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік