Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 12.05.2011 ДЕНЬ ДЕПУТАТА НАПЕРЕДОДНІ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Розпочався День депутата з, так би мовити, культурної програми: відвідин міського краєзнавчого музею, де відвідувачі з великим інтересом ознайомились із його напрочуд цікавою експозицією, котра представлена 18 залами, експонати яких наочно відображають основні аспекти історії, етнографії, природи краю. Загальна площа музейних приміщень – понад тисяча квадратних метрів.
     Особливу увагу депутатів привернув зал археології, де експонуються унікальні матеріали, зокрема, знахідки з курганів урочища “Козацькі могили” поблизу Нетішина. Природнича експозиція приємно здивувала відвідувачів зразками розмаїтого гербарію рослин регіону, чучелами птахів і тварин краю. Академічними колекціями та численними місцевими зразками представлено тут мінералогію, історичну геологію та палеонтологію області. Особливий інтерес депутатів викликала унікальна за своїми розмірами колонія коралів. А ось жіночу частину делегації вельми зацікавили етнографічні експонати та зал ремесел.
     Окремі зали музею розповідають історію сіл Нетішина та Дорогощі, а також міста Нетішина й Хмельницької АЕС, де експонується модель ядерного енергоблока типу ВВЕР-1000, що експлуатується на ХАЕС. Одне слово, відвідини музею зарядили позитивними емоціями депутатський корпус Славутчини на весь цей пізнавальний та насичений робочий день.
     Наступним об’єктом, з яким познайомились славутчани, був навчально-тренувальний центр Хмельницької АЕС. Начальник відділу підготовки оперативного персоналу електростанції Вадим Тарикін продемонстрував екскурсантам учбовий муляж тепловиділяючого елемента, аналог якого використовується в реакторах типу ВВЕР-1000, у т.ч. й на ХАЕС. Із його розповіді депутати дізнались про принципи проходження ланцюгової ядерної реакції, специфіку виробництва електроенергії на АЕС. Найбільше враження на них справило споглядання роботи повномасштабного тренажера блочного щита управління енергоблока №1 ХАЕС, призначеного для підготовки його оперативного персоналу. Головна функція тренажера – навчити молодих фахівців керувати реактором, відпрацьовуючи дії персоналу в умовах нештатних і аварійних ситуацій. Тренажер абсолютно точно імітує усі світлові та звукові сигнали, тут наявні всі датчики, прилади та монітори реального блочного щита управління. Одну з таких «аварійних ситуацій” і було продемонстровано депутатам, які стали свідками її «успішної ліквідації».
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік