Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.05.2011 НАШ ЗЕМЛЯК ПРЕДСТАВЛЯЄ ВІЙСЬКОВИЙ КОЛЕДЖ

До редакції «Трудівника Полісся» зателефонував начальник Кам’янець-Подільського військового коледжу і попросив посприяти у проведенні військово-професійної орієнтації молоді міста та району з метою вступу до цього закладу, який діє в складі Національного університету. Приємним відкриттям для нас стало те, що начальником Військового коледжу сержантського складу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка виявився наш земляк із Дякова полковник Володимир Петрович СЛЮСАРЧУК.
     Виконуючи вимоги спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 21.09.09 №476/877, у Кам’янці-Подільському 2010 року було створено Військовий коледж сержантського складу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Військовий коледж є структурним підрозділом КПНУ, що слугує яскравим прикладом інтеграції військової освіти у освітній простір держави і сприяє підготовці військових фахівців відповідно до сучасних вимог.
     Вступати на навчання до нашого військового коледжу можуть як особи з числа цивільної молоді, так і військовослужбовці строкової служби та військової служби за контрактом з відповідним віковим цензом. Адже на базі повної загальної середньої освіти у нас здійснюється підготовка військових фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» за трьома спеціальностями: «Експлуатація озброєння і техніки інженерних військ», «Радіаційний та хімічний контроль», «Монтаж та експлуатація електроустаткування електростанцій і енергосистем». Термін навчання за денною формою становить два з половиною роки. Причому, навчання здійснюється за схемою „курсант”, тобто, на повному державному забезпеченні.
     Випускники, після закінчення навчання, отримають диплом державного зразка про початкову вищу освіту за освіт- ньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» та, за бажанням, зможуть продовжувати навчання у вищих навчальних закладах з метою отримання повної вищої освіти.
     (Детальніше інтерв’ю з В.П.Слюсарчуком ми надрукуємо найближчим часом).
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 8 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік