Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця



інформери

Курс долара






 12.05.2011 СПОГАДИ ЯТРЯТЬ ДУШУ

Скільки не силкуюсь, щоб згадати хоч що-небудь доброго, веселого, цікавого за часи Великої Вітчизняної війни, котра випала на долю нашого народу, - не знаходжу. Перед очима - розпач, сльози, плач жінок, які з нехитрими пожитками виряджали на фронт рідних. Адже знали, в яку дорогу їх проводжають і те, що для багатьох це буде остання путь (з нашого села із 197 чоловік не повернулись 97). Ті проводи були як траурна процесія, бо плакало все село…
     Пригадую, як польова пошта одного разу доставила нам на передову листи від рідних, а також посилки - хоч бідненькі, але від усього серця. Розкривши одну (а це були вив’язані чоловічі шкарпетки, носові хусточки, одеколон, мило та інше), ми прочитали приписку дитячим почерком: «Дорогий солдате, цю посилку ми з мамою готували на фронт для свого тата. Та ще не встигли її відіслати, як прийшла страшна звістка – похоронка. Тато вбитий 23.08.1943р. Мама після цього тяжко захворіла… Дорогий солдате, за наші дитячі і материнські сльози помстіться ворогам, будьте нашим захисником і фронтовими батьком. Саша, Люба.
     Над цією посилкою плакав увесь взвод. Ми поклялись помститись ворогу і продовжили наступ-форсування Вісли, Одеру. Далі були зустріч із союзними військами на Ельбі та довгоочікувана Перемога. Одночасно це був і радість перемоги, і траур та сльози наших матерів, сиріт, дітей війни за тисячами наших солдатів, котрі віддали свої життя за незалежність Батьківщини, за краще майбутнє рідного народу.
     Плине час… Бійців, учасників цієї жахливої війни, лишаються одиниці. Відійшли у Вічність і солдатські вдови. Ще залишились діти війни, які перенесли всі її тяготи, внести свою часточку праці у Велику Перемогу. От і думаю тепер: чому саме діти війни виявилися тою малозабезпеченою соціальн незахищеною категорією з наймізернішою пенсією? Чи справедливо це? Бездушне ставлення до виконання закону про статус дітей війни, про їх соціальний захист ятрять душі. Бо діти війни заслуговують на краще ставлення до їх матеріального і соціального становища. Вони пережили пекло війни. Вони росли сиротами… Будемо надіятись, що теперішня влада прийме справедливе рішення щодо цієї категорії громадян. Будем сподіватись!..
     Борис ІВАНЮК, с.Колом’є.
     


  коментарі: 0



Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VG



статистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456



Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.



гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  




 331491233

Славута


Славута 2018 рік