Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 12.05.2011 ДОБРИЙ ЗНАК В ОСТРОЗЬКОМУ ХРАМІ ОНОВИЛАСЯ БЛАГОДАТНА ІКОНА

Свято-Богоявленський кафедральний собор у древ-ньому Острозі може претен- дувати на одне з семи чудес України. Збудований трудами славних князів Острозьких у 1453 році, він пережив і світові війни, й революції, і добу атеїзму та забуття. А в 1989-му повернувся до свого прямого призначення.
     - Торік мироточило розп'ят- тя Ісуса Христа, що в центрі храму, - розповідає настоятель храму, протоієрей Олександр Максимюк. - А з початком цьогорічного Великого посту ми помітили, що Єрусалимська ікона Божої Матері, подарована собору паломниками-острожанами, які їздили на Святу землю на початку XX століття, неначе змінила колір: Німб навколо Божої Матері з Немовлям на руках посвітлішав. До речі, в часи забуття у неї, як і у інших наших реліквій, була незавидна доля - інколи зберігалися вони роками просто неба. Повернулася ж вона до нас в 1989-му, з відродженням собору, і з тих пір перебуває виключно у вівтарі. Але нині ми прийняли рішення винести її до зали собору, аби наші прихожани змогли побачити оновлення на власні очі, прикластися до цієї тисячолітньої святині й попросити у неї заступництва. Надто - матері з дітьми, Покровителькою яких Вона є.
     Справді, за кілька днів до Великодня процес оновлення майже завершився: під час мого візиту до храму на іконі залишалася тільки малесенька, ледве помітна, темна пляма.
     Напевно, таки було над храмом Боже провидіння, що допомогло врятувати не лише саму пам'ятку архітектури - п'ятикупольний собор, в якому стіни заввишки понад 50 метрів, а й його унікальні святині-реліквії. За князів Острозьких собор служив фортифікаційною спорудою. Тут замість традиційних вікон - бійниці, навколо - рови, а сама споруда розташована на Замковій горі. Свого часу при ньому діяла унікальна школа церковного розпису. Храм має ряд святинь: древній іконостас із червоного дерева ручної роботи - єдиний в Західній Україні (1890-1891 років виготовлення). Центральна святиня храму - «Голгофа», яка, до речі, мироточила кілька років тому. А ще - гробниця з часточкою мощей преподобного Федора, князя Острозького, яка передана в 1907 році з Києво-Печерської лаври.
     Інна ОМЕЛЯНЧУК.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік