Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.05.2011 КУЗНЯ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ

Літописні сторінки Славутського державного професійно-технічного навчального закладу започаткувались у 2005 році. За короткий час свого існування колектив ліцею сумлінно виконує завдання щодо забезпечення прав молодих людей на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей - з метою задоволення потреб економіки регіону в кваліфікованих та конкурентноспроможних робітниках на ринку праці.
     Із 1 вересня 2005 р. в ліцеї створено різнопрофільне відділення з напрямків «Промисловість» та «Сфера послуг». Підготовка кваліфікованих робітників здійснюється за такими професіями: кухар, кондитер; оператор комп'ютерного набору, обліковець; слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «С»; кравець; електрогазозварник; продавець продовольчих і непродовольчих товарів.
     Нині у ліцеї навчаються більше 300 учнів. Завдяки великій підтримці роботодавців та батьківській громаді до послуг ліцеїстів - естетично й доцільно обладнані навчальні кабінети та майстерні виробничого навчання, комп'ютерні класи, бібліотека, гуртожиток, спортивна та актова зали.
     Вагомі досягнення інженерно-педагогічного колективу сформували імідж нашого Славутського професійно-технічного навчального закладу, який має високий рейтинг серед інших аналогічних закладів області. Очолює його творчий та енергійний колектив талановитий педагог, умілий організатор, невтомний ентузіаст Надія Олександрівна Ніжнік. За свою багаторічну, плідну педагогічну діяльність вона нагороджена почесними грамотами і подяками Міністерства освіти і науки, обласної державної адміністрації та міської ради. У нас реалізуються педагогічні творчі проекти, що стали вже традицією: «Школа молодого вчителя та майстра», «Методичні вечорниці», «Ярмарок педагогічного таланту» тощо. Успішно працює і учнівське самоврядування, члени якого беруть участь в навчально-виховному та виробничому процесі, вносять свої корективи та пропозиції щодо пропаганди здорового способу життя, випускають газету «Лідер».
      На базі ліцею працює багато гуртків: етнографічний гурток «Спадщина»: історичний гурток «Кліо», учасники якого створили українську світлицю, відкрили музей «Бойової слави»; гурток технічної творчості, експонати якого прикрашають не тільки наш навчальний заклад.
     Інженерно-педагогічний колектив спрямовує неабиякі зусилля на підтримку та розвиток сучасного іміджу навчального закладу, адже ліцей - це не тільки стіни, це особливий дух, творчість і пошук. Це особлива атмосфера, яка єднає серця, думки і прагнення викладачів, майстрів виробничого навчання, соціальних партнерів, батьків та учнів. Всі ми усвідомлюємо, що тільки сумлінна праця, уміле виконання своїх обов'язків, творчий неспокій в педагогічних душах прокладають шлях до створення справжньої кузні робітничих кадрів.
     В. СТРИЖАВЧУК, методист.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік