Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 29.04.2011 ЗАВДЯЧУЄМО ЗА ТУРБОТУ І УВАГУ

Ми, жителі Горицької сільської ради, хочемо висловити щиру подяку голові сільської ради – Андрію Петровичу Бендарському. Перший рік він працює на цій посаді, але уже зробив багато хороших справ для своїх односельців. Андрій Петрович із великим розумінням та турботою ставиться до людей, піклується про життя селян.
     Ось типовий приклад: у селі Красностав мешкали дві знедолені сім’ї -люди, які не вміють ні читати, ні писати, навіть не мали паспортів (з якоїсь невідомої причини). Без болю в душі не можна було дивитись на цих скривджених долею людей, яких не помічали десятки років попередні керівники. Лише своїм добрим та чуйним серцем Андрій Петрович подбав про їхнє життя та безпеку. Тепер вони перебувають у Яблунівській лікарні, де і помиті, і нагодовані. Адже їм до пенсії ще дуже довго треба чекати.
     Наведемо ще один типовий приклад: у Горицю кожної п’ятниці приїздить багато машин, влаштовують невеличкий «базарчик». Через дорогу, між декількома деревами – зарослі кущі, де розводились вужі, куниці. І ось
     Андрій Петрович покращив умови торгівлі та «окультурив» центр села. Все було почищено, обрізано – з’явився майданчик для торгівлі. За це його було покарано штрафом. Виходить, що за свою чуйність, доброту ще й поплатився. Але ми, жителі сіл, про які дбає ця чесна, справедлива, мудра, працелюбна, щира людина, хочемо підтримати і подякувати за його добрі діяння.
     З повагою – односельці К. Ільчук, З. Матвійчук, Е. Мальчук.
     


  коментарі: 1

 :   (написано 10.06.2011 в 07:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік