Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.04.2011 А У НАС БУВ ЯРМАРОК…

Ганнопільські ярмарки запам’яталися мені із раннього дитинства. Згадую стареньку хатину своєї бабусі Тетяни над річкою, біля шосейної дороги, якою йшли і їхали на возах святково зодягнені люди – на ярмарок. Для мого дитячого розуму то було справжнє незбагненне, радісне дійство. Кожної неділі сідала під величезними вербами, що росли біля самої хати, і могла годинами дивитися, як кіно, на ті святково-рухливі колони. А ще знала, що обов’язково матиму гостинці – червоних півників на тоненьких паличках або величезного кавуна чи шматок халви. І все те здавалося таким смачним! Хоча, то так і було. Тому, що халва була справжня, соняшникова (без додавання сої), кавуни – іскристо-червоні, солодкі (без нітратів та іншої хімії).
     Минуло багато десятків літ, які потягнули за собою великі переміни - на краще і на гірше… Шляхом тепер в основному рухаються не вози, а автомобілі. На базарі (так у нас по-простонародному кажуть) все менше дурманить аромат справжніх домашніх ковбас, в основному – м’ясні вироби різних м’ясокомбінатів, іноді навіть дуже підозрілої якості.
     Читачі уже, напевно, стомилися, не можуть зрозуміти, до чого ці мої спогади і що я хочу сказати.
     А своїми думками я наближаюся до ярмарки, яка відбулася в нашому Ганнополі на початку квітня цього року. Хтось іронічно посміхнеться – мовляв, пізно надумала писати, певно, забула російське прислів’я «хороша ложка к обеду».
     Не забула… Просто, довго вагалася, чи варто подавати цей допис, та чи й надрукують. Бо і так уже немало натерпілися працівники редакції «ТП», публікуючи наші відверті висловлювання.
     Щиро кажу, боялася також бодай ненароком образити людей, котрі причетні до організації і проведення ярмарків. Навпаки – швидше за все, хочеться їм подякувати. Все було гарно, і не їхня провина в тому, що ринкові ціни надалі залишаються нестабільними, неконтрольованими. Та буде нечесно по відношенню до наших селах, коли не скажу про те, як зникав у них святковий настрій ...
     Для прикладу: жінка підійшла, аби купити пшениці, й розчаровано стенула плечима, кинувши репліку: «Як було минулої неділі 10-літрове відро пшениці 18 гривень, така ж ціна і сьогодні». Подібні висловлювання можна було чути майже біля кожного реалізатора продукції. Адже прийшли люди на ярмарок не в рожевих окулярах, тому марно щось прикрашати словами, бо ж у відповідь можемо почути відоме українське прислів’я: «Кому ти хочеш, щоб я вірив: своїм очам чи рідній жінці?!». Ціни були і залишаються «кусючими» у порівнянні з зарплатами та пенсіями. Я вже не кажу про тих багатьох, котрі втратили робочі місця й взагалі невідомо, як виживають. У підсумку можна сказати: потрібно виваженіше підходити до ціноутворення, враховуючи купівельну спроможність населення. Ото ж покупці з нетерпінням чекатимуть наступних ярмарків, а ще більше (правда, зі згасаючими надіями) сподіватимуться на кращі переміни в нашій державі.
     Зоя ВЛАСЮК, с.Ганнопіль.
     


  коментарі: 1

 :   (написано 10.06.2011 в 07:22 з адреси:  h131-178.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 3 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік