Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.04.2011 ЗАХИСТІМО СВОЇ ПРАВА

На мою думку, сьогоднішня влада не може забезпечити навіть основоположні права людини - на соціальний захист, житло, достатній життєвий рівень для себе і своєї родини, медичну допомогу, роботу, освіту, підприємницьку діяльність. Під виглядом реформ освіти в країні закривають школи, медичної сфери – реорганізовують лікарні та відправляють у неоплачувану відпустку лікарів. Прийто Податковий кодекс, через який люди змушені припиняти бізнес і йти на біржу праці.
     Ось ще один із псевдореформаторських кроків: під приводом стимулювання до вчасної оплати житлово-комунальних послуг влада збирається позбавляти своїх громадян майна і навіть житла! Така можливість закладена в 96-ій статті Цивільно-процесуального кодексу України. Згідно із нею, якщо людина заборгувала за спожиті нею комунальні послуги, ЖЕК відтепер мають право за три дні через суд витребувати рішення про примусове стягнення заборгованості. При цьому мешканці будинків, якщо вони не задоволені якістю або своєчасністю надання ЖКГ-послуг, й надалі судитимуться в звичайному порядку, тобто, дуже довго, і ще довше отримуватимуть судове рішення…
     Найбільша небезпека полягає в тому, що суд віднині наділений правом розглядати справи про стягнення заборгованості зі споживачів за їхньої відсутності - закон навіть не зобов'язує повідомити мешканця про існування такого судового спору! Самому ж боржникові дається 10 днів на оскарження рішення. Але - зверніть увагу! - відлік не обов'язково починається з моменту повідомлення боржника, а як варіант - з часу відмітки про його відсутність за відомою суду адресою. Якщо ж врахувати, що поштарі розносять пошту вдень, коли більшість людей працює, то неважко здогадатись: про негативне для себе рішення боржник дізнається вже у момент появи в його помешканні судового виконавця, котрий прийде описувати майно (щоб примусово стягнути борги).
     В цей же час уряд України і Міжнародний валютний фонд домовилися, що ціни на газ для населення з 1 липня ц.р. зростуть на 30%, а з 1 жовтня на 62% підвищаться тарифи на комунальні послуги. Це випливає з положень Меморандуму про економічну та фінансову політику, погодже-ного українською стороною та місією МВФ за результатами її роботи в Києві в лютому. Крім того, з 1 січня відновлено нарахування пені за несвоєчасну сплату житлово-комунальних послуг. При цьому – не забуваймо! – за останній рік зарплати, пенсії та стипендії аж ніяк не підвищилися...
     Зрозуміло, в таких умовах вчасна сплата за житлово-комунальні по-слуги за новими тарифами для багатьох співвітчизників стає непідйомним тягарем. При всьому цьому людей можуть просто позбавляти (за спрощеною процедурою) житла. Таким чином, до армії безробітних в країні може додатися іще армія бездомних.
     Цього не можна допустити! Лідер «Фронту змін», народний депутат України Арсеній Яценюк вийшов з ініціативою щодо скасування можливості стягнення заборгованості з оплати комунальних послуг за спрощеною процедурою. Він 24 лютого ц.р. вніс до Верховної Ради відповідний законопроект, який зареєстровано за №8156. Але зрозуміло, що за нинішнього парламенту, який перетворився на «машинку» зі штампування потрібних владі законопроектів, немає надії на його прийняття. Тому ми, депутати обласних, районних і міських рад, повинні захистити людей, які віддали нам свої голоси, довірили право вирішувати їхні проблеми. Тому я й вийшов на трибуну Славутської міськради з пропозицією прийняти рішення, яким заборонити підзвітному ЖКО стягувати заборгованості у наказному провадженні без попереднього повідомлення боржника та проведення взаємозвірки.
     Павло СТІНСЬКИЙ, депутат міської ради (партія «Фронт змін»).
     


  коментарі: 1

 :   (написано 11.06.2011 в 02:50 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік